Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

21 червня 2019 року / 151 переглядів

20 червня 2019 року відповідно до плану роботи районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2019 рік під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна відбулося розширене засідання комісії.

У порядку денному розглянуто наступні питання:

1. Про надзвичайну подію, що трапилась 17 червня 2019 на річці Случ в селі Старий Остропіль.

2.Про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та організацію відпочинку людей на водних об’єктах.

3.Про заходи щодо запобігання протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період та заходи щодо протипожежного захисту нового урожаю.

По першому питанню "Про надзвичайну подію, що трапилась 17 червня 2019 на річці Случ в селі Старий Остропіль" виступив інженер Старокостянтинівсько-Красилівського відділення регіонального офісу водних ресурсів в Хмельницькій області Буднік Зоя Сергіївна, Староостропільський сільський голова Вакалюк Лідія Петрівна, головний спеціаліст державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Цапар Тарас Андрійович та начальник Старокостянтинівського відділу поліції ГУ НП в Хмельницькій області Чубенко Анатолій Васильович

Начальник Старокостянтинівського районного сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області Чиж Сергій Володимировичі проінформував членів комісії та присутніх щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей та організацію відпочинку людей на водних об’єктах.

З питань запобігання протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період та виконання заходів щодо протипожежного захисту нового урожаю проінформували комісію провідний інженер Старокостянтинівського державного лісогосподарського підприємства Куліш Олег Володимирович та начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Бурлаков Володимир Васильович.

За результатами обговорення районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла відповідне протокольне рішення з чітко визначеними завданнями та виконавцями.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)