На Старокостянтинівщині стартувала оздоровча кампанія

На Старокостянтинівщині стартувала оздоровча кампанія "Літо-2019"

20 червня 2019 року / 181 переглядів

З метою проведення в районі якісної оздоровчої кампанії 14 червня розпочав роботу позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка". На першу зміну заїхало 114 дітей. Це діти переважно зі Старокостянтинівського району та міста Старокостянтинів, є й дітки із інших міст та районів.

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку функціонує з 1963 року та може прийняти до 140 дітей за одну зміну.

В ході підготовки до проведення оздоровчої кампанії в "Калинівці" проведено поточний ремонт спальних корпусів, їдальні та господарчих приміщень, благоустрій території. У 2019 році за ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна закуплено нові дитячі ліжка.

В закладі сплановано змістовне дозвілля для школярів, забезпечено збалансоване чотириразове харчування, цілодобовий медичний нагляд.

Наразі діти у таборі розділилися на 5 загонів, обрали собі старост, разом придумали назви загонів, гасла, символіку. Щоденно в "Калинівці" відбуваються різноманітні тематичні заходи: концерти, дискотеки, виступи лялькового театру, діти займаються на спортивних тренажерах, грають у шашки та інші цікаві ігри, ходять на екскурсії, тощо.

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк ознайомилася із роботою закладу, поспілкувалася із вихователями та дітьми.

Слід відмітити, що усі дітки задоволені відпочинком і навперебій розповідають як їм цікаво перебувати у таборі. Дехто із дітей уже не перший рік у "Калинівці" і знову приїжджає сюди.

В цілому роботу позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка" у 2019 році планується здійснити у три зміни, починаючи з 14 червня. Тривалість оздоровчої зміни 21 день. За сезон планується оздоровити близько 350 дітей.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода
Архів
Липень 2019 (18)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)
Квітень 2019 (21)
Березень 2019 (28)
Лютий 2019 (36)