Сергій Фесун провів засідання колегії районної державної адміністрації

Сергій Фесун провів засідання колегії районної державної адміністрації

30 травня 2019 року / 187 переглядів

30 травня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

Перед початком засідання колегії, за дорученням голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового, Сергій Фесун вручив Почесну грамоту та цінний подарунок Хмельницької облдержадміністрації начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергію Чернезі за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району. Побажав подальшої плідної праці на благо Старокостянтинівщини.

На порядку денному колегії розглянуто наступні питання:

  1. Про стан епізоотичної ситуації в районі та здійснення державного контролю за безпечністю харчових продуктів.
  2. Про роботу виконавчих комітетів сільських рад по забезпеченню благоустрою підвідомчих територій.
  3. Звіт директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Про стан здійснення соціальної роботи районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді".

По першому питанню порядку денного засідання колегії доповідав начальник Старокостянтинівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Леонід Слободянюк, який зазначив, що стан епізоотичної ситуації в районі задовільний.

Спеціалізованими службами постійно вживаються першочергові заходи щодо недопущення занесення збудника АЧС на територію району, підвищення рівня біобезпеки фермерських господарств, здійснення контролю за переміщенням тварин, щеплення тварин від сказу, сибірки, лейкозу. Також, Леонід Слободянюк ознайомив присутніх із заходами планової перевірки операторів ринку, що займаються виробництвом, зберіганням, реалізацією, обігом харчової продукції.

Під час розгляду даного питання голова районної державної адміністрації наголосив на важливості постійного жорсткого контролю за дотриманням санітарних норм у навчальних закладах, зокрема щодо якості продуктів харчування, умов їх зберігання та приготування. Також, Сергій Фесун вніс пропозицію щодо налагодження чіткої роботи із перевірки дотримання санітарних норм у закладах торгівлі продуктами харчування в сільській місцевості та недопущення торгівлі продуктами харчування у невстановлених місцях.

По другому питанню засідання колегії слово для виступу надавалось заступнику голови районної державної адміністрації Олегу Борикіну. Відповідно до розпорядження райдержадміністрації місячник з благоустрою територій населених пунктів проведено з 01 квітня по 01 травня 2019 року та утворено районний штаб з організації та підбиття підсумків проведення щорічної акції з благоустрою "За чисте довкілля" та дня благоустрою.

Для упорядкування об’єктів соціальної сфери та облаштування прилеглої до них території були залучені усі працівники соціальної сфери та учні навчальних закладів. У ході місячника над благоустроєм працювали близько 1500 осіб в 97-ми населених пунктах.

У ході проведених заходів виявлено ряд порушень в частині поводження з твердими побутовими відходами, як органами місцевого самоврядування, посадовими особами, так і громадянами та незадовільного стану об’єктів водопостачання. Загалом по району з початку проведення акції "За чисте довкілля" та дня благоустрою виявлено та ліквідовано 278 стихійних сміттєзвалищ.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун звернув увагу присутніх на необхідності проведення заходів із благоустрою не лише під час проведення акції "За чисте довкілля", а протягом всього року. Враховуючи наявні проблеми значну увагу необхідно приділяти санітарному стану кладовищ, під'їзних доріг до них, ремонту вулиць, утриманню та ремонту пам'ятників, стану парків, скверів, вуличної мережі, наявності в населених пунктах у достатній кількості урн для сміття. Наголошено на необхідності розробки та затвердження на найближчих сесіях сільських рад програм та правил благоустрою, схем санітарного очищення населених пунктів, програм поводження з твердими побутовими відходами, проведення інвентаризації та паспортизації об’єктів благоустрою.

По третьому питанню порядку денного засідання колегії доповідала директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Романюк. У 2019 році на обліку у службі перебуває 54 сім’ї в складних життєвих обставинах, з них 31 сім’я охоплена соціальним супроводом, а 23 отримують соціальні послуги на загальних підставах. Упродовж 2018 року та І кварталу 2019 року складні життєві обставини було мінімізовано або подолано у 48 сім’ях. Актуальною залишається соціальна робота з сім’ями, які потребують постійної довготривалої соціальної уваги та контролю.

Також, доповідач ознайомила присутніх із питаннями надання соціальних послуг з консультування, кризового втручання, соціальної профілактики сім’ям, в яких скоєно домашнє насильство, соціальної роботи в опікунських сім’ях, щодо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, сімей та осіб, постраждалих від збройних конфліктів, соціального супроводу прийомних сімей.

Під час підведення підсумікв засідання колегії районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив присутнім на важливості ефективного використання бюджетних коштів, вжиття додаткових заходів щодо наповнення місцевих бюджетів, забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення учнівської молоді району та реалізації пріоритетних завдань з розвитку громад у 2019 році.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода