Координаційна нарада щодо питань антитерористичного та диверсійного захисту

Координаційна нарада щодо питань антитерористичного та диверсійного захисту

29 травня 2019 року / 150 переглядів

28 травня в Старокостянтинівській районній державній адміністрації за ініціативи Шепетівського відділу Управління СБУ у Хмельницькій області відбулась координаційна нарада щодо окремих проблемних питань антитерористичного та диверсійного захисту особливо важливих об'єктів Міністерства оборони України, розташованих на території Старокостянтинівського району.

У координаційній нараді взяли участь голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Сергій Фесун, начальник Шепетівського міського відділу УСБУ у Хмельницькій області Максим Мельник, співробітники ГУ ВКР ДКР СБ України, командування військових частин, розташованих на території міста та району, керівники силових структур Старокостянтинівського району, керівники сільськогосподарських формувань та підприємств лісової галузі, чиї землі межують із військовими частинами, сільські голови.

У ході координаційної наради обговорено наявні проблеми в проведенні сільськогосподарських робіт в оточенні об’єктів МОУ, узгоджено порядок оповіщення зацікавлених сторін про заходи на вказаних землях, вироблено пропозиції по вдосконаленню діючої системи антитерористичних та протидиверсійних заходів та спільних дій із запобігання вчиненню терактів і диверсій на військових об’єктах.

Окремо, учасникам наголошено на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців населених пунктів прилеглих до об’єктів МОУ району, в першу чергу сіл Підгірне, Миролюбне, Веснянка та інших, щодо особливого статусу територій в оточенні таких об’єктів, підвищеної уваги до сторонніх осіб, які перебувають на них та, за окремими ознаками, виношують наміри вчинити злочини, відповідальність за які передбачена ст.ст. 113 "Диверсія", 258 "Терористичний акт" Кримінального кодексу України.

Учасники наради активно долучились до обговорення цих питань, віднеслись з розумінням до наявних обмежень, прийняли рішення по окремим превентивним заходам та висловили побажання продовжити спільну роботу у подальшому.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода