ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ!

7 травня 2019 року / 791 переглядів

Старокостянтинівська районна державна адміністрація (організатор перевезень) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування,

№ 1417 Старокостянтинів – Костянець.

Характеристика об’єкта конкурсу

Номер об'єкта конкурсу

Номер марш-руту

Найменування початкових та кінцевих зупинок

Кількість

оборотних рейсів

Режим

руху та

інтервал

Періодичність

здійснення перевезень

1

1417

Старокостянтинів – Костянець

3

Звичайний,

5 год. 20 хв.

3 год. 50 хв.

Щоденно, крім понеділка та середи. Рейси до с.Кучівка виконуються в п'ятницю та в неділю.

Відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт" та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081:

Основні умови конкурсу

  1. Мінімальна кількість автобусів на маршруті – 2 (основний та резервний), мінімальна кількість місць для сидіння – 21. Для участі у конкурсі допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті автобуси категорій М2 та М3, клас автобусів ˗ А, В, I, II, III.
  2. Перевезення пасажирів повинно здійснюватися відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

Додаткові умови конкурсу

  1. Автобусний парк претендента повинен мати достатню кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень згідно з діючими договорами, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10% для виконання перевезень. Для підтвердження відповідної інформації претендентом подається перелік наявних автобусів для перевезення пасажирів (із зазначенням марки та державного реєстраційного номера) та перелік маршрутів, на яких виконуються перевезення згідно з діючими договорами (із зазначенням назви, типу маршруту та замовника перевезень) станом на дату проведення конкурсу.
  2. Претендент повинен забезпечувати безпеку пасажирів під час перевезення. Для підтвердження відповідної інформації подаються копії таких документів: договору на проведення передрейсових медоглядів водіїв (або копії наказів про прийняття на роботу медиків), договору на перед рейсовий технічний огляд автобусів (або копії наказів про прийняття на роботу механіків).
  3. Претендент повинен утримувати транспортні засоби у належному технічному і санітарному стані та забезпечувати їх зберігання відповідно до вимог статті 21 Закону України "Про автомобільний транспорт". Для підтвердження відповідної інформації подаються копії таких документів: відомості про матеріально-технічну базу (у випадку відсутності - договору на технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів та договору на стоянку транспортних засобів).
  4. До участі у конкурсі не допускаються перевізники-претенденти, які передбачають використовувати на маршруті переобладнані автобуси без дозвільних документів або автобуси, переобладнані з інших транспортних засобів.
  5. Відповідно до рекомендацій Антимонопольного комітету України від 11 квітня 2017 року № 10-рх перевізники-претенденти подають на конкурс інформацію щодо вартості перевезення пасажирів (грн./км), за якою вони планують виконувати перевезення по об'єкту конкурсу у разі перемоги.
  6. У разі участі у конкурсі двох або більше претендентів, що претендують на один об'єкт конкурсу, визначення кращого здійснюється з використанням бальної системи оцінки пропозицій претендента згідно з додатком 5 Порядку. Претенденти для зарахування балів подають необхідні документи для підтвердження відповідної інформації.
  7. У разі коли претенденти наберуть однакову кількість балів, перевага надається перевізнику-претенденту, який запропонував найнижчу вартість перевезень пасажирів, далі перевага надається перевізнику-претенденту, який подав на конкурс транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з інвалідністю, далі перевага надається перевізнику-претенденту, який подав на конкурс транспортний засіб з більшою пасажиромісткістю.

Для одержання додаткової інформації з питань проведення конкурсу звертатися у відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Старокостянтинівської районної державної адміністрації (м. Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, 2-й поверх, кабінет № 26), з 8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – 27 травня 2019 року.

Документи на участь в конкурсі подаються згідно з пунктом 29 Порядку та цих умов. Документи подаються до Старокостянтинівської районної державної адміністрації (м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, 2-й поверх, кабінет № 26) з 8.00 год. до 17 год. 15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів. Документи подаються у 2-х закритих конвертах з позначками № 1 та № 2. На конвертах зазначаються дата проведення конкурсу, назва та адреса претендента. У конверті № 1 подаються документи для участі у конкурсі, у конверті № 2 ˗ інформація про те, на який об’єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент (заява).

Перелік необхідних документів для участі у конкурсі, бланки заяви і анкети, інформацію щодо об’єкта конкурсу можна отримати у відділі економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Старокостянтинівської районної державної адміністрації (м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70, 2-й поверх, кабінет № 26) з 8.00 год. до 17 год.15 хв. (у п’ятницю ˗ до 16.00 год.), крім вихідних та святкових днів.

Засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Старокостянтинівського району, відбудеться 14 червня 2019 року за адресою: 31100, Хмельницька область, м.Старокостянтинів, вул. К.Острозького, 70 (Старокостянтинівська районна державна адміністрація, 2-й поверх). Початок проведення засідання конкурсного комітету о 10.00 год.

Плата за участь у конкурсі не вноситься.

Телефон для довідок: (03854) 3-11-37.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Січень 2021    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Січень 2021 (1)
Грудень 2020 (27)
Листопад 2020 (20)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)