Відбулось позачергове засідання колегії райдержадміністрації

Відбулось позачергове засідання колегії райдержадміністрації

3 травня 2019 року / 159 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації.

Відповідно до порядку денного розглянуто 1 питання: Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

В ході роботи колегії виступив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда. Він зазначив, що необхідно внести зміни до доходної частини районного бюджету на 3774,412 тис.грн. Кошти будуть спрямовані на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок субвенції з державного бюджету (1279,71 тис.грн.), на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет за рахунок залишку коштів медичної субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду (272,1 тис.грн.), на придбання медикаментів та медичних технічних засобів для пільгових категорій громадян (211,0 тис.грн.), районному центру надання первинної медико-санітарної допомоги на придбання комп’ютерної техніки для працівників закладу, на придбання шкільного автобуса (1281,0 тис.грн) за рахунок субвенції з обласного бюджету, на капітальний ремонт покрівлі будівлі Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, тощо.

Також наголосив про необхідність збільшення видаткової частини районного бюджету по загальному фонду бюджету на 416,17 тис.грн. Кошти спрямувати: центральній районній лікарні – 204,42 тис. грн. на проведення поточних видатків; Старокостянтинівському центру первинної медико-санітарної допомоги на поточні видатки – 36,0 тис.грн., в тому числі на виконання районної програми "Надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу" 30,0 тис.грн.; на виконання комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району – 175,75 тис.грн. Видатки провести за рахунок вільних залишків бюджетних коштів загального фонду районного бюджету, що утворились станом на 01.01.2019 року.

Григорій Горда зауважив, що при внесенні змін до районного бюджету були максимально враховані усі пропозиції розпорядників бюджетних коштів.

Члени колегії одноголосно схвалити проект рішення сесії районної ради "Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік" та вирішили подати в установленому порядку районній раді для затвердження на черговій сесії.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода