Інклюзивно-ресурсний центр Старокостянтинівщини відзначив

Інклюзивно-ресурсний центр Старокостянтинівщини відзначив "новосілля"

25 квітня 2019 року / 383 переглядів

Сьогодні в Україні набирає потужних обертів освітня реформа, невід’ємною частиною якої є інклюзивна складова.

Завдяки державній політиці, яку проводить Президент України Петро Порошенко, та за сприяння фонду Марини Порошенко, у 2018 році на Старокостянтинівщині створено Комунальну установу "Інклюзивно-ресурсний центр".

Ця структура функціонує з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття якісної освіти та надання їм професійної корекційної допомоги. Відповідно щорічному медичному огляду в районі 615 дітей мають різні види порушень у психофізичному розвитку (зору, слуху, опорно-рухового апарату, мовлення, інтелекту), з них 110 дітей мають статус осіб з інвалідністю. Працівниками центру постійно проводяться корекційно-розвиткові заняття для цієї категорії дітей. Надається консультативна допомога їхнім батькам, (опікунам), педагогічним працівникам шкіл та іншим категоріям населення.

Донедавна однією з суттєвих труднощів у роботі закладу було занадто мала площа приміщення, у якому розташовувався Інклюзивно-ресурсний центр. За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна, з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, створення відповідних умов для функціонування Інклюзивно-ресурсного центру відповідно до вимог чинного законодавства було прийнято рішення про переведення закладу у нове приміщення.

25 квітня відбулося урочисте відкриття відремонтованих кабінетів, де Інклюзивно-ресурсний центр зможе продовжити розпочату роботу.

Задля повноцінного функціонування закладу виконавчою гілкою влади району та за сприяння благодійного фонду "Разом з Кернел" облаштовано три навчальні та ігрові кабінети, проведено капітальний ремонт коридору. Створення належних умов для роботи цієї структури дає можливість значно покращити систему надання дітям з особливими освітніми потребами необхідних послуг.

Директор Інклюзивно-ресурсного центру Олена Ниник подякувала голові районної державної адміністрації Сергію Фесуну та представнику благодійного фонду "Разом з Кернел" Олені Романенко за підтримку закладу та увагу до дітей з особливими потребами та висловила сподівання на подальшу тісну співпрацю.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода