Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

25 квітня 2019 року / 179 переглядів

25 квітня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному засідання колегії розглянуто наступні питання:

  1. Про підсумки проходження опалювального сезону 2018/2019 року та підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Старокостянтинівського району до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року.
  2. Про підготовку до оздоровчої кампанії "Літо – 2019".
  3. Про стан виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 02.07.2018 року №143/2018-р "Про екологічний стан довкілля в районі та дотримання вимог природоохоронного законодавства".
  4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2018 році та заходи щодо її покращення.

По першому питанню порядку денного засідання колегії доповідав заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін, який зазначив, що опалювальний сезон 2018/2019 року розпочався вчасно та пройшов без надзвичайних подій.

Підсумки роботи з підготовки та проведення опалювального періоду показали, що виконавчі комітети сільських рад, установи бюджетної сфери в районі відповідально поставились до виконання завдань, що сприяло стабільному його проходженню.

З жовтня 2018 р. по квітень 2019 р. закладами охорони здоров'я району було спожито 78622 м3 газу на суму 894202,76 грн. Також на 2018/2019 рік заготовлено 190,08 м3 дров на суму 95,04 тис.грн., які використовувались для опалення амбулаторій та ФАПів.

За відповідний період у 33 навчальних закладах району та 28 дошкільних працювало 16 газових котелень, які використали 330724 м3 , при ліміті – 382012 м3. Фактична економія склала 51288 м3. На вугіллі працювало 14 котелень. Використано 570,92 тонн вугілля, при потребі 630 тонн. Економія склала 59,08 тонн. Два навчальних заклади опалювалось по системі "Електропік". Використано 648,47 кВт при ліміті – 677,91 кВт. Економія становить 29,4 кВт.

Упродовж опалювального сезону 2018-2019 років в районних закладах культури також дотримувався необхідний температурний режим. Районний центр культури ім.В.Ножки, центральна районна бібліотека опалювались централізовано, в установах встановлено теплолічильники. За опалювальний період спожито теплової енергії 222,67 Гкал на суму 425,3 тис.грн., для опалення районного історико-краєзнавчого музею використано 3,1 тис.м3 газу на суму 26,5 тис.грн. Із 70 об’єктів культури, які знаходяться в сільській місцевості в осінньо-зимовий період опалювались 20 (у 50-ти інших опалювалися робочі кімнати електрообігрівачами).

Також заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін доповів про заплановані заходи із організації підготовки об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

По другому питанню порядку денного "Про підготовку до оздоровчої кампанії "Літо – 2019" доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Чернега. Доповідач зазначив, що для належного рівня оздоровлення та відпочинку максимальної кількості дітей у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку "Калинівка" розроблено ряд першочергових заходів.

Зокрема, планується розглянути питання щодо своєчасного фінансування літнього оздоровлення та відпочинку дітей, провести організаційну роботу щодо проведення відповідних робіт із благоустрою, забезпечення відповідно до нормативів запасу медикаментів, засобів медичного призначення, медичного інвентарю та обладнання, дотримання протиепідемічного, дезінфекційного та санітарно-гігієнічного режимів, належного харчування дітей, достатньої енергоцінності добових раціонів, у тому числі вживання сезонних свіжих овочів та фруктів, закупівлі харчових продуктів та продовольчої сировини лише при наявності супровідних документів.

Важливими питаннями є укомплектування ПЗОВ "Калинівка" кваліфікованими кадрами педагогічних працівників, медичного персоналу, працівниками харчоблоків з досвідом роботи у дитячих закладах та належним рівнем гігієнічних знань, забезпечення у повному обсязі заходів пожежної безпеки, профілактики виникнення гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, надання невідкладної і спеціалізованої медичної допомоги та своєчасний виїзд бригад екстреної медичної допомоги та інше.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун звернувся до сільських голів із закликом активно долучитись до процесу набору дітей у літній табір "Калинівка". "Передусім прошу звернути увагу на дітей із соціально-незахищених та пільгових категорій, дітей з особливими потребами й дітей учасників АТО. Давайте спільними зусиллями подаруємо нашим дітям незабутню літню казку, яка залишиться у дитячій пам’яті на довгі роки", – зазначив Сергій Фесун.

По третьому питанню порядку денного доповідав начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Володимир Бурлаков. Управлінням агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації розроблено проект програми охорони навколишнього природного середовища Старокостянтинівського району на 2018-2022 роки. Наразі проводиться відповідна робота із забезпечення роздільного збирання відходів, паспортизації сміттєзвалищ, розробки сільськими радами схем санітарного очищення населених пунктів й правил благоустрою та програм поводження з відходами та інше.

Під час розгляду даного питання голова райдержадміністрації дав доручення вивчити питання дотримання норм використання водоохоронних зон на р.Случ та ставках району. Зокрема, очільник району вкотре звернув увагу присутніх на проблемі розорювання прибережних захисних смуг сільськогосподарськими виробниками, що призводить до забруднення водних об'єктів пестицидами та агрохімікатами, що, у свою чергу, негативно впливає на здоров'я мешканців Старокостянтинівщини.

По четвертому питанню засідання колегії доповідав керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук. Проект рішення з питання "Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у 2018 році та заходи щодо її покращення" прийнятий одноголосно.

По завершенні засідання колегії райдержадміністрації Сергій Фесун привітав усіх присутніх із прийдешнім світлим святом Христового Воскресіння, побажав Божого благословення, миру, здоров'я і добробуту.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода