Відкрито капітально відремонтоване приміщення консультативно-діагностичної поліклініки Старокостянтинівської ЦРЛ

Відкрито капітально відремонтоване приміщення консультативно-діагностичної поліклініки Старокостянтинівської ЦРЛ

10 квітня 2019 року / 1 644 переглядів

10 квітня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк взяли участь в урочистому відкритті капітально відремонтованого приміщення консультативно-діагностичної поліклініки, яка займає важливе місце у структурі Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Поліклініка обслуговує понад 60 тисяч жителів району та міста. У середньому відвідування поліклініки за день складає близько 630 чоловік. Приміщення полікініки збудоване 1972 року та наразі, для надання якісних медичних послуг населенню, потребувало капітального ремонту. За ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна, з метою покращення надання медичних послуг жителям Старокостянтинівщини, у січні цього року було розпочато ремонтні роботи.

Під час урочистого відкриття Сергій Фесун привітав колектив консультативно-діагностичної поліклініки із цією подією та висловив переконання, що в нових комфортних умовах лікарі зможуть покращити рівень надання медичних послуг жителям Старокостянтинівщини. Голова райдержадміністрації також подякував за тісну співпрацю головному лікарю Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимиру Стіхарєву, депутатському корпусу районної ради та працівникам підрядної організації за оперативність та якість виконаних робіт. "Розвиток медичної галузі району і надалі залишатиметься одним із пріоритетних напрямків роботи влади району", – наголосив Сергій Фесун.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода