відбулась нарада з питань розвитку земельних відносин

відбулась нарада з питань розвитку земельних відносин

9 квітня 2019 року / 143 переглядів

9 квітня у Старокостянтинівській районній державній адміністрації відбулась нарада з питань розвитку земельних відносин.

У нараді взяли участь голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, голова Старокостянтинівської районної державної адміністрації Сергій Фесун, начальник Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь Василенко.

Основними питаннями, які піднімались в ході наради, були питання оформлення громадських пасовищ та надання земельних ділянок учасникам бойових дій.

Сьогодні проблемні ситуації із документальним оформленням пасовищ склались майже у кожній із сільських рад району. У деяких бюрократична тяганина триває кілька років. Оскільки документація на пасовища в стадії оформлення, а земельні ділянки, на яких вони розташовані, входять до складу земель державної власності та знаходяться у володінні Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, спостерігаються факти виділення земельних ділянок у приватну власність, проводяться торги у вигляді аукціонів по землях, які фактично є пасовищами. Сільські голови ставляться перед фактом про перехід тих чи інших ділянок у приватну власність.

Ця ситуація викликає занепокоєння у голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна. Сьогодні відбулась спільна нарада за участю представників обласного та районного управління Держгеокадастру із очільниками територіальних громад на якій акцентовано увагу про необхідність тісної співпраці між Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області, сільськими радами, спілкою учасників бойових дій.

Також у сільських голів виникло ряд питань до начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Василя Василенка щодо виділення земельних ділянок для учасників бойових дій, які він пообіцяв вирішити в індивідуальному порядку, та запевнив присутніх, що усі проблемні питання будуть розглянуті у найкоротші терміни та вирішені по суті.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода