Делегація від Старокостянтинівщини взяла участьу роботі  ІІІ Міжнародного економічного форуму

Делегація від Старокостянтинівщини взяла участьу роботі ІІІ Міжнародного економічного форуму

21 березня 2019 року / 125 переглядів

14-15 березня у м. Хмельницький проходив Міжнародний економічний форум "Інвестиційні можливості Хмельниччини". Організаторами заходу стали Хмельницька обласна державна адміністрація на чолі з Вадимом Лозовим, Хмельницька обласна рада та її голова Михайло Загородний, Хмельницька торгово-промислова палата під керівництвом Наталії Бєлякової. Форум проводився з метою створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку області та став унікальною платформою для обговорення найактуальніших тем бізнесу й професійного розвитку за участі вітчизняних та зарубіжних бізнес-експертів.

Делегація Старокостянтинівського району у складі заступника голови адміністрації Олега Борикіна, начальника відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Оксани Макєєвої представила виставкову експозицію про туристичний потенціал району. Багатьох учасників зацікавили презентаційні матеріали про пам’ятку культурної спадщини України – Державний історико-культурний заповідник "Самчики", що знаходиться в селі Самчики.Палацово-парковий ансамбль є окрасою садово-паркового мистецтва України та цікавий тим, що забудова збереглася такою, якою вона була на початку ХІХ століття. До комплексу ансамблю входять: палац, китайський будиночок, мур з ворітьми початку XX ст., ворота XVIII ст., дві офіцини XVIII ст., споруда "сад в мурах", фонтан початку XX ст., комора. У маєтку є п’ять залів: Кругла, Велика, Римська, Спочивальня та перлина палацу – Японська кімната. Палац у непримітному подільському селі справедливо можна назвати українським Версалем.

Долучились до участі у форумі і представники бізнесу. Начальник комерційного відділу ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" Ірина Нікітюк презентувала рекламну продукцію підприємства, буклети, каталоги, а також зразки продукції.

Протягом 2014-2016 років на ТОВ "Старокостянтинівська меблева фабрика" введено в дію технологічні лінії по виробництву корпусних меблів з ДСП, фасадів до меблів з МДФ, а також лінію по виробництву м’яких меблів з організацією повного закритого циклу виробництва. Виробництво меблів здійснюється на найсучаснішому італійському обладнанні SCM та Biesse. На сьогоднішній день фабрика виготовляє корпусні та м’які меблі класичного й сучасного дизайну, для виробництва яких використовує лише сировину найкращих підприємств України. Саме використання матеріалів, які сертифіковані за європейськими стандартами, та застосування новітніх технологій виробництва дозволяє забезпечувати високу якість продукції.

Завдяки проведеній модернізації виробництва підприємство значно наростило потужності та з липня 2016 року вийшло на європейські ринки. Налагоджено лінії поставок продукції на експорт до Польщі, Румунії, Литви, Латвії, Болгарії, Німеччини, Нідерландів, Фінляндії. Проводяться переговори щодо розширення країн експортерів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Квітень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Погода