Допомога захисникам України

Допомога захисникам України

7 березня 2019 року / 104 переглядів

У зв’язку з черговим відрядженням на ротацію до зони проведення АТО/ООС правоохоронців роти патрульної служби поліції особливого призначення "Богдан" ГУНП України в Хмельницькій області зібрано допомогу у вигляді продуктів харчування, а саме: рибні консерви, 50 кг рису та інші види круп, макарони, олія, цукор та домашня консервація.

Долучилися до допомоги жителі: Березненської, Великомацевицької, Веснянської, Волице-Керикешинської, Григорівської, Губчанської, Ілляшівської, Іршиківської, Капустинської, Миролюбненської, Огіївської, Пашковецької, Пеньківської, Решнівецької, Самчинецької, Сербинівської, Староостропільської, Чорнянської сільських рад району.

Волонтерська допомога бійцям це саме той спосіб, щоб показати свою причетність до подій у державі. Усі ми розуміємо, що лише зусиллями кожного з нас ми зможемо зробити велику справу – вистояти в боротьбі за нашу незалежну українську державу. Жителі Старокостянтинівщини бажають усім захисникам України повернення додому здоровими та неушкодженими.

Бійці роти особливого призначення "Богдан" висловлюють щиру подяку усім, хто долучився до акції за безмежний патріотизм і велике бажання допомогти нашій армії.

Відділ економічного розвитку, промисловості та

інфраструктури райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода