Африканська чума свиней – небезпека свинарству України

Африканська чума свиней – небезпека свинарству України

27 лютого 2019 року / 189 переглядів

У рамках проекту технічної допомоги Європейським банком реконструкції та розвитку і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН "Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні", 27 лютого у районній державній адміністрації відбувся семінар на тему "Про запобігання розповсюдження африканської чуми свиней".

Тема заходу була присвячена актуальній проблематиці ефективного запобігання розповсюдженню АЧС у господарствах усіх форм власності вітчизняного аграрного сектора та у приватних домогосподарствах.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Фесун. Керівник району зазначив, що тема африканської чуми є надзвичайно актуальною, адже від цього залежить економічна та продовольча безпека держави.

Не оминула ця проблема і Старокостянтинівщину – у листопаді 2016 року у ТОВ "Подільський бекон" було виявлено африканську чуму свиней у результаті чого знищено 8532 голови свиней живою вагою 668020 кг. Загальна сума збитків склала 15573690 грн. Завдяки спільним зусиллям керівництва району та відповідних служб захворювання вдалось ліквідувати і на сьогодні господарство відновило свою роботу.

Наразі на теренах Старокостянтинівського району розведенням свинопоголів'я займаються дев'ять господарств в яких утримується 13,1 тис. свиней. Значна кількість свинопоголів'я утримується у приватних домогосподарствах. Тому, Сергій Фесун наголосив на важливості інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та обізнаності виробників про засоби попередження виникнення хвороби та її розповсюдження й побажав усім учасникам семінару плідної праці та користі від отриманої інформації.

Семінар проходив за участю начальника відділу державного контролю Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Михайла Булки, національного консультанта ФАО Олександра Ревнівцева, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, начальників та працівників Держпродспоживслужби Старокостянтинівського та Красилівського районів, спеціалістів установ ветеринарної медицини, керівників свинарських господарств, мисливців, представників служб ДСНС та національної поліції, членів районних ДНПК, сільських голів та громадськості.

Модератор семінару Олександр Рєвнівцев – національний консультант ФАО проекту "Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні" з питань розповсюдження АЧС в Україні ознайомив присутніх із актуальною інформацією щодо нинішнього стану розповсюдження збудника африканської чуми свиней й особливостями перебігу хвороби, із найефективнішими світовими практиками мінімізації ризиків її розповсюдження, проінформував про результати моніторингових і діагностичних досліджень, а також надав дієві методичні поради щодо реалізації профілактичних заходів з метою недопущення виникнення даного захворювання.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода