Мозаїка наших талантів

Мозаїка наших талантів

26 лютого 2019 року / 137 переглядів

Саме під такою назвою відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Старокостянтинівського району, який організував Центр дитячої творчості Старокостянтинівської районної ради.

На творчому звіті були присутні поважні члени журі: Жолобок Наталія Володимирівна – заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Стельмах Інна Анатоліївна – завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання та методисти відділу: Митко Оксана Миколаївна, Грабова Віта Павлівна, Василишина Наталя Іванівна.

Огляд-конкурс розпочався із перегляду виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти району на якій були присутні члени журі та заступник голови райдержадміністрації Гнатюк Людмила Григорівна.

Екскурсоводи виставки Вікторія Василецька та Сергій Шевчук, учні 11 класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст., зустрічали гостей у затишній виставковій залі Центру дитячої творчості. На ній було представлено 96 робіт у 28 техніках. Присутніми були відмічені цікаві вироби виконані у техніках м’яка іграшка, художня вишивка, в’язання гачком і спицями, паперова пластика та оригамі, квілінг, художнє випалювання, вишивка по дереву.

На початку концертної програми до учасників фестивалю та усіх присутніх звернулася Жолобок Наталія Володимирівна. Вона відмітила, що сьогоднішній захід – це свято таланту і творчості, яке відкриває нові горизонти перед обдарованими дітьми.

У концертній програмі взяли участь 126 учасників. Ведучі обласного огляду-конкурсу Маргарита Григоренко та Главацький Денис, учні 9 класу Староостропільського НВК, майстерно оголошували учасників свята.

Приємно, що на заході було представлено номери усіх жанрів, а саме: вокального, хореографічного, інструментального, фольклорного, театрального, літературно-мистецького.

Заряд позитивного настрою дарували учасники танцювального колективу "Гармонія" Центру дитячої творчості, учні Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Наталія Ручківська) з жартівливим танком "Ти ж мене підманула", Альона Вовчемис, учениця Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст. із спортивно-хореографічною композицією, а також Захар Гниліцький, учень Поповецького НВК, з гуморескою Павла Глазового "Як мій кум моржем був" (керівник Любов Семенюк).

Схвилював глядачів вірш "Кохали, вірили, чекали" Катерини Майстренко у виконанні Анжели Бушкевич, учениці Іршиківського НВК (керівник Наталя Любчак).

Належний рівень виконавської майстерності продемонстрував фольклорний колектив Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. з фольклорним дійством "Весільний обряд випікання короваю".

Із захопленням спостерігали глядачі за театральною виставою "На перші гулі" у виконанні театрального колективу Ілляшівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Валентина Якобчук) та сучасною постановкою народної казки "Ріпка на новий лад" у виконанні лялькового театру Центру дитячої творчості, учнів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Тетяна Валькова).

Члени журі відзначили злагоджене виконання музичних творів ансамблем народних інструментів Центру дитячої творчості, учні Стецьківського НВК (керівник Олександр Нижник), а також маленьку зірочку, скрипальку Ангеліну Бондарук, ученицю Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Світлана Маковій) з польською дитячою пісенькою "Ведмедик і лялька".

Мелодійно і піднесено звучав вокал у виконанні хору Староостропільського НВО (керівник Любов Шлапак), вокальної групи "Перлинки" Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Любов Шлапак) та солістів Лавринчук Ольги, учениці Вишнопільського НВК (керівник Валентина Шепель), Бучинської Єлизавети, учениці Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Любов Шлапак).

Велика подяка вихованцям, керівникам колективів та батькам за свято творчості та талантів Старокостянтинівського району Хмельницької області.

Центр дитячої творчості

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода