Сергій Фесун: якісна медицина – запорука життя і здоров'я громадян

Сергій Фесун: якісна медицина – запорука життя і здоров'я громадян

26 лютого 2019 року / 1 306 переглядів

26 лютого голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови районної ради Іваном Овчаром передали у користування Старокостянтинівській центральній районній лікарні артроскоп та додаткове операційне обладнання.

Апарат придбано за кошти районного бюджету з метою підвищення рівня надання медичних послуг пацієнтам.

За словами завідувача хірургічним відділенням Миколи Гнатюка придбання даного медичного обладнання є вкрай важливим, адже артроскоп дасть можливість проводити внутрішньосуглобові мініінвазивні маніпуляції під візуальним контролем. Використання артроскопа відкриває нові можливості для вирішення багатьох проблем, пов'язаних із патологією суглобів.

Завідувач травматологічним відділенням, заслужений лікар України Трохимович Віталій Аркадійович та лікар-травматолог екстренної допомоги Олена Тонкошкур ознайомили присутніх із основними можливостями артроскопа. За їхніми словами, у поєднанні із придбаною у 2015 році за кошти обласного бюджету лапароскопічною стійкою, артроскоп дасть можливість проводити складні малотравматичні оперативні втручання для лікування суглобів.

Головний лікар Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимир Стіхарєв подякував керівникам району за постійний розвиток медичної галузі та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Березень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода