На позачерговому засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік

На позачерговому засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік

14 лютого 2019 року / 77 переглядів

13 лютого голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації. Членами колегії розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Розпочинаючи засідання голова райдержадміністрації Сергій Фесун зазначив, що прийняття відповідних змін до районного бюджету дасть змогу вирішити ряд нагальних потреб краю та вчасно і в повному обсязі здійснити виплати запланованих видатків поточного фінансового року.

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда зазначив, що зміни до бюджету на поточний рік в основному стосуються таких пріоритетних галузей як медицина та освіта.

Так, відповідно до запропонованих змін, передбачено спрямувати кошти субвенції з державного бюджету на капітальні ремонти приміщень корпусу №2 Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів та харчоблоку й обіднього залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Серед ряду питань змін до районного бюджету запропоновано збільшити видаткову частину на виконання районної програми забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, які проживають у Старокостянтинівському районі, на 2019-2021 роки, програми "Надання медичної допомоги нефрологічним хворим методом гемодіалізу", виділити кошти по спеціальному фонду на капітальний ремонт даху харчоблоку та утеплення фасадів приміщень харчоблоку, спортивного залу Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, капітальний ремонт інфекційного відділення Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Підсумовуючи засідання колегії Сергій Фесун зазначив, що усі видатки на фінансування запропонованих змін будуть проведені за рахунок вільних залишків бюджетних коштів, що утворились станом на 01.01.2019 року.

Проект рішення з питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік підтриманий членами колегії одноголосно.

Колегіально вирішено направити його для розгляду та затвердження на позачерговій сесії районної ради.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода