Нарада-навчання керівників та спеціалістів сільгосппідприємств району

Нарада-навчання керівників та спеціалістів сільгосппідприємств району

13 лютого 2019 року / 87 переглядів

Сьогодні відбулася нарада-навчання керівників та спеціалістів агроформувань району усіх форм власності з питання "Підвищення ефективності агропромислового виробництва та перспективи розвитку агропромислового комплексу району".

Зі вступним словом виступив начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів райдержадміністрації Володимир Бурлаков, який підвів підсумки роботи в агропромисловому комплексі району за 2018 рік.

Метою навчання було доведення до відома товаровиробників змін в податковому законодавстві, правові аспекти у земельному законодавстві, які введені з 01.01.2019 року; фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві.

У ході навчання виступили науковці Хмельницької сільськогосподарської дослідної станції інституту кормів та сільського господарства Поділля Квасніцька Л.С. та Кричківський В.М., які детально охарактеризували вплив сівозмінного чинника на продуктивність сільськогосподарських культур та адаптивний потенціал сортів картоплі в умовах області. Слободянюк Л.М. – начальник Старокостянтинівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області зосередив увагу керівників на дотриманні ветеринарних санітарних вимог при заготівлі молока, фізіологічному стані сільськогосподарських тварин в агроформуваннях району та запобіганні захворювання тварин на африканську чуму.

У навчанні прийняв участь начальник Старокостянтинівської колії регіонального філії південно-західної залізниці Довжок В.В., який застеріг керівників про недопущення нещасних випадків при переїзді через залізничні переїзди. Представники Ощадбанку проінформували присутніх про пільгове кредитування сільгосптоваровиробників.

Управління агропромислового розвитку, екології та

природних ресурсів райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода