Світлий спомин про Нуруша Гейдаровича Захрабова

Світлий спомин про Нуруша Гейдаровича Захрабова

11 лютого 2019 року / 111 переглядів

Районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті учасника бойових дій, Почесного ветерана України, члена президії Ради ветеранів, Голови старійшин, Почесного громадянина міста Старокостянтинова та Старокостянтинівського району Захрабова Нуруша Гейдаровича.

На 101-му році життя перестало битися серце непересічної особистості, скромної та достойної людини, беззаперечний авторитет якої, невтомна енергія, життєвий досвід завжди допомагали у вирішенні багатьох питань.

Захрабов Нуруш Гейдарович народився 13 травня 1918 року в селі Зійрік Лачинського району Азербайджанської РСР у сім’ї колгоспників.

У 1938 році був призваний на службу до лав Радянської Армії. Служив в Білоруському військовому окрузі. Брав участь у радянсько-фінській війні.

З вересня 1941 року по березень 1943 року проходив військову службу в Радянській Армії на території союзних республік. З квітня 1944 року і до закінчення війни брав участь в бойових діях на фронті. Був командиром взводу, мінометної роти, батареї.

Нагороджений 2 орденами Червоної Зірки, орденом Вітчизняної війни І та ІІ ступенів й орденом Богдана Хмельницького, багатьма медалями.

Після закінчення війни був направлений для проходження служби в м.Старокостянтинів. У 1948 році був звільнений в запас. Після того працював головою районного комітету добровільного товариства сприяння армії, а згодом в партійних організаціях району та у відділах райкому партії.

У 1955 році заочно закінчив Львівський сільськогосподарський технікум за спеціальністю "агроном".

З 1958 року по 1984 рік працював директором Старокостянтинівського відгодівельного радгоспу. За час керівництва Нуруша Гейдаровича колектив відгодівельного радгоспу неодноразово нагороджувався перехідним Червоним Прапором Міністерства м'ясної промисловості СРСР та УРСР та неодноразово був переможцем соціалістичного змагання.

У 1966 році за значні досягнення в рослинництві та тваринництві був нагороджений орденом "Знак Пошани", а в 1973 році – орденом Жовтневої революції.

З лютого 1987 року по 1990 рік очолював Старокостянтинівську районну організацію ветеранів війни, праці та військової служби.

Захрабов Нуруш Гейдарович був занесений на районну Дошку Пошани, неодноразово обирався депутатом міської та районної ради. Нагороджений Почесними грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради. Почесний громадянин міста Старокостянтинова та Старокостянтинівського району.

Йому завжди були притаманні людяність, принциповість, високий професіоналізм, за що користувався повагою не тільки ветеранів, а й всіх жителів району.

У ці скорботні дні ми щиро поділяємо біль важкої втрати та невимовний сум рідних і близьких покійного. Світлий спомин про Нуруша Гейдаровича Захрабова назавжди залишиться в серцях тих, хто знав його, жив та працював поруч.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода