Розвиток альтернативної енергетики Старокостянтинівщини

Розвиток альтернативної енергетики Старокостянтинівщини

8 лютого 2019 року / 143 переглядів

Сьогодні альтернативна енергетика все більше привертає увагу потенційних інвесторів. Зацікавленість викликана тим, що в Україні питання енергоефективності та енергонезалежності вийшли на перший план і в найближчій перспективі залишатимуться предметом підвищеної уваги для влади, оскільки на законодавчому рівні визначено пріоритетність альтернативної енергетики у розвитку сфери енергетики України.

Завдяки чіткій та послідовній співпраці влади району та інвесторів на Старокостянтинівщині досягнуто значних результатів із розвитку альтернативної енергетики. За останні декілька років вдалося реалізувати ряд успішних проектів із будівництва об'єктів альтернативної енергетики на території району.

07 лютого під час робочої зустрічі із відповідальною особою за виконання будівельних робіт Ігорем Зажирко та Огіївським сільським головою Миколою Петруком заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін ознайомився іх ходом будівництва сонячної електростанції потужністю 1,8 МВт у с.Писарівка Старокостянтинівського району. Вартість проекту становить близько 50 млн.грн. Планується створити 6 нових робочих місць. Площа земельної ділянки 4,15 га, на якій буде встановлено 8404 фотоелектричних модулів.

"Розвиток альтернативної енергетики – складова енергетичної стратегії держави. Інвестиції в "зелену енергетику" – це інвестиції в майбутнє. Тому, розвиток альтернативної енергетики разом з підвищенням енергоефективності є запорукою сталого розвитку і екологічної безпеки Старокостянтинівщини", – зазначив Олег Борикін.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода