Розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Розширене засідання колегії районної державної адміністрації

31 січня 2019 року / 189 переглядів

31 січня під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному засідання колегії розглянуто 3 питання:

  1. Про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин у районі.
  2. Про організацію у 2018 році роботи відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації.
  3. Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки.

По першому питанню порядку денного доповідала начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Любов Бондар. За її словами спостерігається тенденція щодо постійного зростання заробітної плати. Так, згідно даних головного управління статистики у Хмельницькі області у середньому одному штатному працівнику району в ІІІ кварталі 2018 року нараховано 8274 грн., що на 840 грн. (або 11,3%) більше середньообласного показника.

Рівень середньої заробітної плати на підприємствах Старокостянтинівського району у грудні 2018 року становив 9562 грн., що на 1437 грн. (або на 17,7%) більше порівняно із відповідним періодом минулого року.

У грудні 2018 року працівники району отримували в середньому на 3025 грн. (або 46,3%) більше ніж у січні 2018 року.

За моніторинговими даними найвищий розмір середньої заробітної плати спостерігається в галузі "державне управління" – 14433 грн., "наука та наукова діяльність" – 13997 грн. та "сільське господарство" – 11535 грн., найнижчий в будівництві – 3800 грн.

Також, спостерігалося підвищення рівня заробітної плати в галузі промисловості району. Так, в грудні 2018 року заробітна плата становила 10278 грн., що на 12,1% вище минулорічного показника.

Протягом 2018 року на економічно-активних підприємствах всіх форм власності району заборгованість з виплати заробітної плати була відсутня.

Членами районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення протягом 2018 року обстежено 64 фізичні особи-приватні підприємці та 2 юридичні особи. За результатами обстежень виявлено 9 порушень трудового законодавства та одне порушення податкового законодавства.

По завершенню розгляду цього питання, з метою збільшення бюджетних надходжень та легалізації виплати заробітної плати голова районної державної адміністрації Сергій Фесун дав доручення провести детальний аналіз питання "тіньової оренди землі" та виплати зарплати у "конвертах" окремими сільськогосподарськими підприємствами району та вжити відповідних заходів.

По другому питанню порядку денного засідання колегії слово для виступу надавалось начальнику відділу надання адміністративних послуг районної державної адміністрації Людмилі Опанчук. Доповідач зазначила, що у Центрі здійснюють прийом 5 адміністраторів (включно з керівником), розміщено робочі місця двох державних реєстраторів: з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та з реєстрації речових прав на нерухоме майно.

На даний час центром надається 170 видів адміністративних послуг, що на 13 видів послуг більше, ніж на початку року. Станом на 01.01.2019 року адміністраторами Центру надано 10004 адміністративних послуги.

Серед наданих адміністративних послуг за звітний рік найбільша питома вага 51,2% – це послуги у сфері земельних відносин. Вагома доля наданих послуг 36,6% – це послуги у сфері реєстрації нерухомого майна.

Середньомісячна кількість адміністративних послуг, наданих через Центр, становить 834 послуги. З розрахунку на 1 тис. населення кількість наданих послуг Центром у 2018 році становить 352 послуги.

За інформацією управління фінансів станом на 01.01.2019 рік за надання адміністративних послуг до бюджетів усіх рівнів поступило 539,4 тис.грн., в тому числі до районного бюджету 373,8 тис.грн.

Варто відмітити, що більше 60% послуг, наданих через Центр – це безкоштовні послуги, серед яких послуги по реєстрації земельних ділянок з видачею витягів з ДЗК, витягів про нормативно-грошову оцінку землі, статистичних довідок про землю, припинення підприємницької діяльності та внесення змін до відомостей про підприємців, усі послуги у сфері дозвільних процедур, послуги міграційної служби, соціальні послуги. Вагома частка безкоштовних послуг надається учасникам бойових дій по посвідченнях, усі учасники бойових дій району і міста подають документи на реєстрацію земельних ділянок виключно через Центр.

У жовтні 2018 року Центр включено до переліку ЦНАПів, у яких у якості пілотного проекту запроваджується надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. У 2019 році, одразу після впровадження Міністерством юстиції програмного забезпечення реєстру надання послуг з реєстрації актів цивільного стану, адміністратори Центру розпочнуть надавати послуги ДРАЦСу.

Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2020 роки доповідав начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Чернега. У своєму виступі він зазначив, що наразі загальна кількість осіб, які займаються усіма видами фізкультурно-оздоровчої діяльності, становить майже 3,5 тис. або 11,2% від загальної кількості жителів району.

До фізкультурно-оздоровчої роботи за місцем навчання залучено 61 навчальний заклад. 3217 осіб відвідують заняття з фізичної культури та спорту. У районі культивується 4 олімпійських види спорту: волейбол, легка атлетика, футбол, тхеквондо (ВТФ). Серед неолімпійських: шахи, шашки, спортивний туризм, футзал, гирьовий спорт та інші.

Матеріально-спортивна база району збережена та налічує 128 спортивних споруд, у тому 17 спортивних залів, 52 спортивних майданчики (в тому числі 1 з синтетичним покриттям), 38 майданчиків з нетрадиційним обладнанням, 1 тренажерний майданчик на території позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка", 14 стрілецьких тирів, 6 пристосованих приміщень.

У минулому році вихованці загальноосвітніх навчальних закладів та районної дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації показали високі результати на змаганнях різного рівня.

Проблемним залишається матеріально-технічна база ДЮСШ відділу освіти, молоді та спорту: відсутність власного спортивного комплексу, легкоатлетичного манежу. Необхідно і надалі працювати над реалізацією заходів Програми, створювати умови для занять фізкультурою та спортом, залучати ширше коло населення до фізичної активності, адже високі спортивні показники працюють на позитивний імідж Старокостянтинівщини та в цілому України.

По завершенню засідання колегії голова районної державної адміністрації Сергій Фесун наголосив присутнім сільським головам на важливості ефективного використання бюджетних коштів, забезпечення проведення виборів Президента України відповідно до вимог чинного законодавства, допомоги у забезпеченні діяльності закладів охорони здоров'я у сільській місцевості та реалізації пріоритетних завдань з розвитку громад у 2019 році.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода