"Мозаїка наших талантів" - звітує Старокостянтинівщина…

29 січня 2019 року / 93 переглядів

28 січня на базі Пеньківського НВК відбувся черговий творчий звіт учнівських колектив художньої самодіяльності. Обдаровані учні Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (21 дитина), Пеньківського НВК (29 дітей), Стецьківського НВК (25 дітей) та Губчанського НВК (22 дитини) співали, декламували, грали, представляли фольклорне дійство для учнів, батьків та гостей звіту.

Особливістю зонального творчого звіту у Пеньківському НВК стало представлення усіма учасниками заходу фольклорного дійства з дотриманням традицій нашого рідного краю. Змістовним, динамічним був виступ дитячого колективу Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст. з весільним обрядом "Випікання короваю".

Вокальні номери зачаровували присутніх гостей, батьків, дітей. Особливо мелодійним було виконання пісень Кострич Богданою, учениці Губчанського НВК, тріо "Акорд" та вокальною групою Стецьківського НВК.

Високий рівень виконання музичних творів показав ансамбль народних інструментів центру дитячої творчості, який займається на базі Стецьківського НВК.

Читали поезію Миколайчук Інна (Пеньківський НВК) й Пятниця Олександра (Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ст.). А гуморески у виконання дев’ятикласників Стецьківського НВК наповнили зал сміхом та позитивними емоціями.

Поряд з виступами була представлена тематична виставка учнівських виробів декоративно-ужиткового й образотворчого мистецтва, виконаних у різних техніках. Так, Бутовецька ЗОШ І-ІІІ ст. представила 18 експонатів, виконаних у 13 техніках, Стецьківський НВК – 15 експонатів, виконаних у 9 техніках, Пеньківський НВК – 22 експонати, виконаних у 12 техніках, Губчанський НВК – 21 експонат, виконаний у 5 техніках.

Запрошені подякували учнівській молоді за творчу, веселу атмосферу, яку вони створили , виступаючи, презентуючи творчі здобутки свого закладу.

Щира подяка молодим талантам художньої самодіяльності та їх керівникам.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода