80-річний ювілей Миколи Мережка

80-річний ювілей Миколи Мережка

29 січня 2019 року / 140 переглядів

28 січня начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега та директор районної дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Гуменюк привітали з 80-річним ювілеєм високого професіонала в галузі освіти, учителя фізичної культури Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, тренера районної дитячо-юнацької спортивної школи – Мережка Миколу Миколайовича, який віддав почесній справі фізичного виховання 55 кращих років свого життя.

У вітальному слові начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега зазначив, що любов до дітей, до обраної професії дала натхнення та завзятість Миколі Мережку втілювати в реальність свою мрію – оздоровлювати, зміцнювати надійне майбутнє нації, виховувати у молоді любов до спорту. Кожний із виступаючих відзначив великий внесок Миколи Миколайовича у справу популяризації спорту серед молоді Старокостянтинівщини.

З нагоди 80-річного ювілею Мережка Миколу Миколайовича за вагомий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління, багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов'язків нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради й цінним подарунком. Справжньою нагородою в цей день були для Миколи Мережка слова вдячності його вихованців.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Лютий 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Погода