Місцева пожежна команда с.Зеленці отримала пожежний автомобіль

Місцева пожежна команда с.Зеленці отримала пожежний автомобіль

17 січня 2019 року / 1 756 переглядів

Покращення матеріально-технічного забезпечення місцевих пожежних команд Старокостянтинівщини залишається одним із першочергових завдань влади району, адже багато пожеж виникають саме у сільській місцевості. Ключовим елементом у здійсненні ліквідації горіння та порятунку людей стає віддаленість села й час доїзду до нього. На подолання цієї відстані рятувальниками витрачаються дорогоцінні хвилини, за які можна врятувати людське майно, і найважливіше – людське життя.

З метою підвищення боєздатності підрозділу місцевої пожежної команди с.Зеленці, за кошти місцевих бюджетів Губчанської, Березненської та Пеньківської сільських рад у кінці 2018 року було придбано та відремонтовано пожежний автомобіль АЦ 40 (130) 63 Б.

17 січня 2019 року голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк урочисто вручили даний автомобіль місцевій пожежній команді с.Зеленці.

У вітальному слові Сергій Фесун привітав мешканців громади із новорічно-різдвяними святами, побажав миру та злагоди. Голова райдержадміністрації зазначив, що влада не стоїть осторонь питань пожежної безпеки жителів району. Сергій Фесун подякував рятівникам за високий професіоналізм та щоденне сумлінне несення служби, зазначивши, що місцеві пожежні команди мають велике значення для безпеки жителів району. Підтримка діяльності та розвиток мережі місцевих пожежних частин є першочерговим завданням для влади, адже це безпосередньо пов’язано із цивільним захистом населення і території, ліквідацією пожеж та стихійних лих у населених пунктах.

Також, очільник району зазначив, що придбання пожежного автомобіля для місцевої пожежної команди с.Зеленці стало можливим завдяки тісній та злагодженій співпраці районної державної адміністрації, районної ради, Губчанської, Березненської й Пеньківської сільських рад.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та голова районної ради Михайло Яснюк вручили Подяки Губчанському сільському голові Сергію Лукашуку, Березненському сільському голові Миколі Григорчуку та Пеньківському сільському голові Віктору Загорському за добросовісне виконання посадових обов'язків у забезпеченні протипожежної та техногенної безпеки на підвідомчій території.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Погода
Архів
Жовтень 2019 (15)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)
Травень 2019 (25)