Початок нового року – це завжди привід озирнутись на пройдений шлях, оцінити результати діяльності.

Початок нового року – це завжди привід озирнутись на пройдений шлях, оцінити результати діяльності.

9 січня 2019 року / 860 переглядів

Завершився 2018 рік. Перегорнуто ще одну сторінку історії нашої держави, району.

Початок нового року – це завжди привід озирнутись на пройдений шлях, оцінити результати діяльності.

2018 рік для нашої країни був непростий. Він був роком випробувань, роком досягнень і перемог. Та ми усі разом гідно його прожили, "ми вистояли і стали сильнішими, незважаючи на підступні плани і дії країни-агресора" – відзначив у своєму Новорічному привітанні до українського народу Президент України Петро Олексійович Порошенко.

Незважаючи на роботу в умовах неоголошеної війни, значні витрати на забезпечення обороноздатності держави, владі у 2018 році вдалося створити сприятливі умови для зростання економіки України: збільшено валовий внутрішній продукт, капітальні інвестиції, експорт товарів, створено 408 тисяч нових робочих місць, відремонтовано 3,8 тисячі кілометрів доріг, на 20% зросли місцеві бюджети. Ще 23 країни світу відкрили двері українцям для безвізових поїздок тощо.

Позитивна динаміка розвитку країни, тісна взаємодія органів влади всіх рівнів з суб'єктами господарювання та іншими інститутами громадянського суспільства забезпечили стабільний поступальний розвиток нашої рідної Старокостянтинівщини.

Так, у минулому році промисловими підприємствами району вдалося досягти збільшення обсягів промислового виробництва у півтора рази. Загальний обсяг реалізованої продукції склав 457 млн.грн.

У 2018 році на території Пашковецької сільської ради групою компаній "Кернел" розпочалося будівництво найсучаснішого мультифункціонального заводу із переробки олійних культур. Планова річна потужність підприємства складатиме 1 мільйон тонн олієсировини. Для реалізації проекту заплановано інвестувати 130 млн.дол., передбачається створення понад 500 нових робочих місць.

Безперечно пріоритетною галуззю економіки Старокостянтинівщини є сільське господарство. Минулого року валове виробництво зерна перевищило 330 тис.тонн, при середній урожайності 74,4 цнт/га. Урожайність кукурудзи становила 108 цнт/га, соняшника – 31 цнт/га, сої – 29 цнт/га. Високих результатів досягнуто у цукрово-буряковій галузі. Накопано 169,9 тис.тонн солодких коренів при середній урожайності – 620 цнт/га.

Ефективне ведення агропідприємництва дало можливість протягом останніх років провести суттєву модернізацію виробництва. Так за останні п'ять років нашими агроформуваннями придбано понад 400 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання на суму більше 350 млн.грн.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника агропромислового комплексу становить близько 10 тисяч грн. А в цілому рівень середньої заробітної плати в районі стабільно зростає.

Збільшення обсягів промисловості та агропромислового виробництва, поряд із запровадженою Урядом бюджетною децентралізацією зумовили суттєве зростання дохідної частини місцевих бюджетів. До загального фонду зведеного бюджету району за 11 місяців 2018 року надійшло податків та зборів в сумі 368,8 млн.грн., із них власних надходжень – 115 млн.грн., виконання бюджету забезпечено на 109,7%.

Основними бюджетоутворюючими підприємствами в районі є ТОВ "Енселко-Агро", ПрАТ "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр", ДП "Старокостянтинівське лісове господарство", ФГ "Династія", СГК ім.Щорса, ТОВ "Агро Стар-2006", ФГ "Бізон-1", СГК "Решівецький", ФГ "Верховина" та інші.

Виконання дохідної частини місцевих бюджетів, дає можливість не лише забезпечувати життєдіяльність району, але й інвестувати кошти в його розвиток.

Зокрема, у 2018 році відкрито реконструйований дитячий садочок в селі Веснянка, капітально відремонтовано харчоблок та їдальню в Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, замінено покрівлю в Староостропільському НВО та Малочернятинській ЗОШ І-ІІ ступенів. А в цілому, за останні три роки в галузі освіти реалізовано чимало корисних проектів, а саме: відкрито дитячий дошкільний заклад в селі Морозівка; зроблено капітальні ремонти спортивних залів Поповецького, Пеньківського та Губчанського НВК; проведено капітальні ремонти харчоблоків Немиринецької, Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великомацевицького, Ладигівського, Іршиківського НВК; зроблено капітальні ремонти покрівлі Воронковецької, Немиринецької, Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів; утеплено фасади Григорівської, Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів; побудовано нові котельні в Поповецькому НВК та Радковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, проведено капітальні ремонти котелень Пеньківського, Стецьківського НВК, капітальний ремонт системи опалення Ладигівського НВК; проведено капітальні ремонти житлових корпусів, харчоблоку, санвузлів, оновлено меблі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка"; закуплено ряд необхідної техніки та інтерактивного обладнання для вдосконалення навчального процесу тощо..

Значні капіталовкладення та увага до галузі освіти дають свій позитивний результат. Ми пишаємося тим, що учні наших навчальних закладів мають високі досягнення у навчанні. За підсумками ЗНО-2017 перше місце серед навчальних закладів області посіла Радковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів. За підсумками ЗНО-2018 інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" складено рейтинг закладів освіти України. На першому місці серед освітніх закладів області – Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Серед 200 найкращих закладів України Григорівська загальноосвітня школа посіла 172 місце. Також школа увійшла в рейтинг 200 найкращих шкіл України за результатами ЗНО з української мови та літератури (55 місце), історії України (42 місце). Варто відмітити, що ще 4 навчальні заклади увійшли в рейтинг 200 кращих закладів області. Це Воронковецька ЗОШ – 95 місце, Іршиківський НВК – 104 місце, Миролюбненська ЗОШ – 124 місце та Немиринецька ЗОШ – 149 місце.

Поряд із розвитком галузі освіти значна увага приділяється і розвитку галузі охорони здоров'я району. У 2018 році для центральної районної лікарні закуплено три реанімаційних комплекси для новонароджених вартістю близько двох мільйонів гривень, придбано ультразвукову діагностичну апаратуру вартістю 1,3 млн.грн., комплект інструментів для артроскопії вартістю близько 500 тис.грн., автомобіль "Mercedes-Benz" для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих вартістю 450 тис.грн. Проведено часткові ремонти хірургічного, гінекологічного відділення, поліклініки, адміністративного корпусу, благоустрій території ЦРЛ.

Наразі коштом державного фонду регіонального розвитку завершується капітальний ремонт інфекційного відділення (вартість проекту близько 3 млн.грн.). Завдяки підтримці держави Старокостянтинівська центральна районна лікарня має оновлене сучасне пологове відділення. На капітальний ремонт пологового відділення у 2016 році з державного бюджету було виділено 692,5 тис.грн.

Розвивається і сільська медицина. За три роки відкрито сучасні амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Веснянка, Бутівці, Старий Остропіль, капітально відремонтовані фельдшерсько-акушерські пункти у селах Сахнівці та Баглаї.

Значна увага приділяється розвитку інфраструктури. Збудовано водогони в селах Сахнівці, Стецьки, Жабче.

Проводяться ремонти доріг за кошти з різних джерел фінансування. В минулому році за рахунок субвенції з державного бюджету обласному бюджету завершено виконання робіт по ремонту дороги Старокостянтинів – Загірне через Веснянку (3,2 км) та дороги /Н-03/-Немиринці через Морозівку (відремонтовано три ділянки протяжністю 3,7 км) на загальну суму 17,9 млн.грн. Також у 2017 році було проведено ремонт 12 км доріг загальнодержавного значення: Житомир-Чернівці, Старокостянтинів-Шрубків, об’їзна м.Старокостянтинів на суму 44,6 млн.грн. На умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів проведено ремонт на дорозі державного значення від с.Григорівка до шляхопроводу.

Називаючи здобутки в соціально-економічному розвитку району ми ні на хвилину не забуваємо кому завдячуємо мирним небом над головою. "Підтримка армії сьогодні – це справа честі для кожного громадянина. Маємо бути гідною опорою нашим героям на передовій" – відзначив Президент України Петро Порошенко перебуваючи на Старокостянтинівщині під час проведення міжнародних військових навчань "Чисте небо – 2018". Тому районна державна адміністрація тісно співпрацює із військовими частинами, які розміщені на Старокостянтинівщині, та в міру можливостей залучає ресурси для зміцнення матеріально-технічної бази військових частин. Зокрема, за сприяння районної державної адміністрації та фінансової підтримки підприємств агробізнесу капітально відремонтовано будівлю-ангар військової частини А2502.

Вкотре хочу наголосити, що "один в полі не воїн", і усі досягнення соціально-економічного розвитку району – це спільна робота органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, наших аграріїв та промисловців, усіх, хто вболіває за долю району. А в цілому – це позитивна динаміка розвитку держави, на чолі якої стоїть Президент України. І я маю велику честь, а разом із тим велику відповідальність, працювати у команді Президента України Петра Олексійовича Порошенка.

2019 рік буде не простим - це рік президентських і парламентських виборів, продовження протистояння з Росією, зміцнення економіки держави. Тому, як ніколи раніше, нам сьогодні потрібна наша єдність, консолідованість у питанні створення сильної України. Пам'ятаймо, що тільки об’єднавши зусилля ми спільно побудуємо сильну, демократичну, європейську державу.

Дорогі Старокостянтинівці!

З нагоди величного християнського свята Різдва Христового бажаю кожному з вас любові та віри в себе, в процвітання Старокостянтинівщини та всієї України. Переконаний, що разом ми збережемо все найкраще та спільними зусиллями досягнемо нових успіхів.

Нехай у нашій країні оселяться мир і злагода, а серця наповняться любов’ю та теплом родинного вогнища.

Хай 2019 рік буде багатим на міцне здоров'я, добрі справи та нові звершення!

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Липень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода
Архів
Липень 2020 (24)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)
Лютий 2020 (19)