виїзне засідання колегії районної державної адміністрації в Миролюбненській сільській раді

виїзне засідання колегії районної державної адміністрації в Миролюбненській сільській раді

27 грудня 2018 року / 886 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів виїзне засідання колегії районної державної адміністрації в Миролюбненській сільській раді.

В ході роботи учасники колегії ознайомилися із роботою Миролюбненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, побували у овочесховищі фермерського господарства "Власник" та побачили процес виготовлення цегли на ТОВ "Євро-Цегла".

Пленарна частина колегії відбулась у Миролюбненському сільському клубі.

Перед початком засідання голова районної державної адміністрації Сергій Фесун виконав почесну місію вручивши керівнику фермерського господарства "Верховина" Тарасюку Володимиру Петровичу Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

На порядку денному розглянули питання:

  1. Про стан розвитку промисловості Старокостянтинівського району.
  2. Про здійснення виконавчим комітетом Миролюбненської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.
  3. Про план роботи районної державної адміністрації на 2019 рік.
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року.

Про стан розвитку промисловості Старокостянтинівського району доповіла начальник начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури районної державної адміністрації Оксана Макеева. Вона зазначила, що на території району діє три промислових підприємства: приватне акціонерне товариство "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр", товариство з обмеженою відповідальністю "Старокостянтинівська меблева фабрика", товариство з обмеженою відповідальністю "Євро-Цегла".

Завдяки стабільній роботі підприємств вдалося досягти зростання обсягів промислового виробництва у порівнянні з відповідним періодом минулого року у 1,5 рази.

У добувній промисловості вироблено гальки, гравію, щебеню, каменю дробленого, граніту та плитки тротуарної понад 1 млн.тонн на суму 147,2 млн.грн., що на 53,2% більше до виробництва минулого року. ПрАТ "Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр" виготовляється новий додатковий вид продукції – тротуарна плитка. Усього реалізовано продукції на суму 149,2 млн.грн., що у 1,7 рази більше до показника 2017 року.

У переробній промисловості збільшилося виготовлення виробів з деревини. Виготовлено близько 164,5 тис. одиниць корпусних та м’яких меблів на суму 151,8 млн.грн., що на 10% (14,5 тис.одн.) більше по відношенню до виробництва 2017 року. Реалізовано продукції на суму 144,7 млн.грн., що на 24,6% більше до обсягів минулого року. Продовжується реалізація корпусних меблів на експорт до країн Прибалтики, Польщі, Литви, Фінляндії та Румунії.

На ТОВ "Євро-Цегла" керамічної цегли вироблено 4,4 млн.штук на загальну суму 8,5 млн.грн., що становить 84,6% до виробництва минулого року (2017 рік 5,2 млн.шт). Скорочення обсягів виробництва пов’язане із проведенням модернізації лінії по виробництву цегли. Виробничий процес відновлено з квітня. Реалізовано продукції на суму 9,2 млн.грн., що становить 97% до виробництва минулого року. Середньооблікова чисельність працюючих – 62 особи (2017 рік – 55 осіб). Середня заробітна плата – 4145,2 грн. (2017 рік – 3583,6 грн.)

Згідно основного кола звітуючих у 2018 році, окрім промислових підприємств, реалізацію промислової продукції здійснюють ФГ "Династія" та ТОВ "Агро-Ормс", якими протягом звітного періоду реалізовано продукції на суму 153,7 млн.грн. ТОВ "Агро-Ормс" експортовано до Узбекистану цукру на суму 20,8 млн.грн.

Надходження до бюджетів усіх рівнів від промислових підприємств за 11 місяців 2018 року становили 35,4 млн.грн., з них ПДВ – 16,5 млн.грн., плата за користування надрами – 1,2 млн.грн. До районного бюджету надходження скали 8,6 млн.грн.

Про здійснення виконавчим комітетом Миролюбненської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади доповідав керівник апарату районної державної адміністрації Андрій Літвінчук та виступив Миролюбненський сільський голова Катренюк Іван Олексійович. У виступах зазначено, що станом на 01 грудня 2018 року власні бюджетні надходження виконані на 112,7%. Видатки на утримання бюджетних установ профінансовані у запланованих обсягах.

Площа земель території сільської ради становить 7894,3 га, в тому числі 5317,27 га ріллі. Землі сільськогосподарського призначення використовуються майже в повних обсягах. Головними землекористувачами є: ТОВ "Ванден-агро" – 500,01 га, ТОВ "Енселко Агро" – 1665,21 га, ФГ "Верховина" – 788,1 га, ФГ "Власник" – 444,50 га, ФГ "Фіто" – 183,19 га. За користування земельними ділянками агроформування виплачують орендну плату в розмірі 10% від нормативної грошової оцінки.

Площа земель водного фонду складає 486,9 га, з них 444,5 га використовується ПАТ "Хмельницькрибгосп". З 16 об'єктів водного фонду на 4 відсутні дозволи на спецводокористування.

Документація з обліку землекористувачів на території сільської ради ведеться належним чином.

Належним чином забезпечується виконання делегованого повноваженнь у сфері соціального захисту населення, освіти, охорони здоров`я, культури, фізкультури і спорту.

На території сільської ради функціонують 6 навчальних закладів – Миролюбненські ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ "Бджілка", Підгірнянський НВК, Морозівський НВК, Верхняцькі ЗОШ І ст. та ДНЗ "Веселка", у яких навчанням та вихованням охоплені 248 дітей. У цих закладах створені всі умови для надання освітніх послуг. Усі учні та вихованці охоплені гарячим харчуванням.

При виконавчому комітеті сільської ради працює соціальний педагог, яким координуються питання роботи з сім`ями різних категорій. На підвідомчій території проживає 16 багатодітних сімей (виховується 56 дітей).

На території Миролюбненської сільської ради розташовані п'ять медичних закладів: амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Підгірне, фельдшерсько-акушерський пункт у с.Миролюбне та фельдшерські пункти у с.Морозівка, с.Верхняки і с.Новоселиця, які обслуговують 4442 жителі. Сільською радою на придбання медикаментів для надання невідкладної медичної допомоги у поточному році виділено 36980 грн. У фельдшерсько-акушерських пунктах проведено поточні ремонти.

Із закладів культури на території сільської ради функціонують: будинок культури та бібліотека с.Верхняки, клуби і бібліотеки с.Миролюбне, с.Новоселиця, с.Морозівка, а також клуб с.Підгірне, у яких працює 10 працівників. В установах культури організовуються і проводяться заходи приурочені знаменним і пам’ятним датам, святам за народним календарем.

Виконавчим комітетом вживаються заходи з дотримання природоохоронного законодавства на підвідомчій території. Населення забезпечується питною водою з 79 криниць загального користування, із них 8 криниць потребують благоустрою.

У виконавчому комітеті сільської ради на належному рівні організовано ведення діловодства.

Вирішено роботу виконавчого комітету Миролюбненської сільської ради щодо забезпечення виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади визнати задовільною.

Члени колегії одноголосно підтримали проекти розпоряджень про план роботи районної державної адміністрації на 2019 рік та про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2019 року.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)