Прийнято бюджет Старокостянтинівського району на 2019 рік

Прийнято бюджет Старокостянтинівського району на 2019 рік

21 грудня 2018 року / 686 переглядів

20 грудня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у пленарному засіданні двадцятої сесії районної ради, яку провів голова районної ради Михайло Яснюк. У засіданні взяли участь 25 депутатів.

Під час сесії прийнято зміни до районного бюджету на поточний рік. Зміни до бюджету 2018 року опрацьовано спільно з розпорядниками бюджетних коштів та враховано усі пропозиції. Зокрема, внесено зміни до доходної частини районного бюджету, що дасть змогу вчасно і в повному обсязі здійснити виплати запланованих видатків поточного фінансового року.

При розгляді питання бюджету району на 2019 рік начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда зазначив, що головний фінансовий документ сформовано у відповідності до чинного законодавства та прийнятого Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік". Обсяг бюджету по доходах та видатках буде становити 302062,699 тис. грн. Бюджет наступного року збалансований і вирішує ряд першочергових та нагальних питань району

Під час сесії затверджено три нових районних програми – районну програму забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення, які проживають у Старокостянтинівському районі, на 2019-2021 роки, програму забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Старокостянтинівської райдержадміністрації на 2019 рік, програму по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2019-2021 роки.

Депутати районної ради підтримали рішення щодо збільшення фінансування програми забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки та програми підтримки та виконання заходів з мобілізації, призовів до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2018-2020 роки.

Розглянуто питання про виконання плану роботи за 2018 рік та план роботи районної ради на 2019 рік, питання реорганізації Старокостянтинівської центральної районної лікарні шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська центральна районна лікарня" Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

Також депутати районної ради прийняли звернення до голови Верховної Ради України щодо недопущення скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі.

За підсумками роботи двадцятої сесії районної ради сьомого скликання розглянуто і прийнято 22 рішення.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію

ГО "Донбас СОС" безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода
Архів
Травень 2020 (56)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (58)
Лютий 2020 (19)
Січень 2020 (25)
Грудень 2019 (22)