Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації

29 листопада 2018 року / 241 переглядів

На порядку денному колегії розглянули питання:

  1. Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району.
  2. Про стан виконання Закону України "Про дошкільну освіту" в частині створення умов для здобуття дітьми якісної дошкільної освіти на території району.
  3. Про здійснення виконавчим комітетом Іршиківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

По першому питанню виступив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. У своєму виступі він зазначив, що відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" оптимальним принципом управління містобудівним розвитком території залишається ієрархічний підхід, який передбачає розробку містобудівної документації в певній послідовності на таких рівнях:

  • загальнодержавний (Генеральна схема планування території України);
  • регіональний (схема планування території області та схеми планування території районів);
  • місцевий (генеральні плани населених пунктів області, плани зонування територій та детальні плани територій).

Враховуючи особливу актуальність децентралізаційних процесів в Україні та необхідність значного підвищення ролі територіальних громад, виникає потреба невідкладного виготовлення та оновлення генеральних планів населених пунктів району.

Рішенням восьмої сесії Старокостянтинівської районної ради від 22.12.2011 року №6 затверджена Програма з розробки містобудівної документації у Старокостянтинівському районі.

Станом на 20.11.2018 року 26 (87%) сільських рад заключили угоди з проектними організаціями на проведення топографічної зйомки та виготовлення генеральних планів населених пунктів. 66 населених пунктів району (68%) виготовили топографо-геодезичну основу генеральних планів, 48 з них розробили нові генеральні плани населених пунктів.

Протягом поточного року рішеннями сесій сільських рад затверджено містобудівну документацію восьми сіл Старокостянтинівського району, розроблено та затверджено сім детальних планів.

Серед кращих в частині оновлення містобудівної документації на місцевому рівні можна виділити Великочернятинську, Григорівську, Губчанську, Ілляшівську, Капустинську, Ладигівську, Огіївську, Решнівецьку, Сахновецьку, Сербинівську та Чорнянську сільські ради.

"Оновлена містобудівна документація є правовою та інформаційною основою для інвестицій у будівництво, реалізації масштабних проектів на території Старокостянтинівського району, - наголосив Олег Борикін, - саме містобудівна документація є довгостроковою програмою, яка враховуючи існуючу містобудівну та демографічну ситуації, природні ресурси, промисловість, транспорт, інженерні комунікації, сільське господарство, туризм тощо, визначає подальший розвиток населених пунктів та сприяє соціально-економічному розвитку населених пунктів та територіальних громад в цілому." Він зазначив, що не проводиться робота по оновленню генеральних планів і не розпочато проектні роботи на території Коржівської, Немиринецької, Стецьківської, Самчиківської сільських рад, що унеможливлює інвестувати проекти їх розвитку. Тому дано доручення сільським головам вищезазначених сільських рад пришвидшити роботу в цьому напрямку.

По другому питанню виступила заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк. У доповіді вона зазначила, що робота в дошкільних навчальних закладах району спрямована на забезпечення сприятливих умов для особистісного становлення дітей, їх збалансованого розвитку, самореалізації, саморозвитку та самозбереження, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе.

Мережа дошкільних навчальних закладів району складає 28 одиниць. Це 15 навчально-виховних комплексів та 13 закладів дошкільної освіти які функціонують на балансі сільських рад. У вказаних закладах навчається і виховується 656 дітей віком від 3 до 6 років. 212 дітей п’ятирічного віку.

Аналіз стану охоплення дошкільною освітою в районі свідчить про те, що простежується тенденція до підвищення попиту батьків на дошкільну освіту, необхідності дошкільної освіти при переході дітей до початкового навчання.

У 2018 році проведена відповідна робота щодо збільшення відсотка охоплення дітей дошкільною освітою, покращення умов перебування їх в закладі, створення нового освітнього простору. Так, у вересні 2018 року відкрито дошкільний начальний заклад "Капітошка" Веснянської сільської ради. Сформовано одну різновікову групу, в якій виховується 28 дітей віком від 3 до 6 років. Для них створено освітнє середовище: 2 ігрові кімнати, 2 спальних приміщення, харчовий блок, придбано нове обладнання, методичні матеріали. Проведено поточний ремонт у дошкільному навчальному закладі села Ладиги, відремонтована система опалення та облаштовані нові санвузли. Тривають роботи по капітальному ремонту дошкільного навчального закладу "Пізнайко" с.Григорівська, завершення робіт планується у 2019 році. Отже, аналіз робіт, які проводяться, засвідчує, що питання надання якісної освіти дітям району є на постійному контролі районної державної адміністрації, особисто голови райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту, сільських голів.

По третьому питанню виступив заступник керівника апарату районної державної адміністрації Володимир Сідлецький. Він проаналізував роботу виконавчого комітету Іршиківської сільської ради. В цілому її визнано задовільною. Запропоновано виконавчому комітету, сільському голові Огороднику П.С. вжити заходів щодо покращення роботи по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади. Розробити та затвердити план заходів, спрямованих на усунення недоліків, виявлених в ході перевірки здійснення виконавчим комітетом сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади. Постійно контролювати дотримання режиму роботи підприємствами торгівлі та заключити з суб'єктами підприємництва договори оренди на земельні ділянки під магазинами. Провести поточний ремонт дорожнього покриття та забезпечити належний стан придорожньої смуги і узбіччя автомобільних доріг місцевого значення Хижники-Яремичі та Іршики-Малишівка. Вжити заходів з дотримання на підвідомчій території природо-охоронного законодавства та завершити благоустрій криниць загального користування. Сприяти у проведенні капітального ремонту сільського клубу с.Хижники. Привести у відповідність до вимог Інструкції з діловодства роботу з документами.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода