Державна авіаційна служба України встановила обмеження на польоти дистанційно керованих літальних апаратів вагою до 2 кг

Державна авіаційна служба України встановила обмеження на польоти дистанційно керованих літальних апаратів вагою до 2 кг

27 листопада 2018 року / 366 переглядів

Про це йдеться в оприлюдненому на сайті Державіаслужби Тимчасовому порядку використання повітряного простору України.

Так, польоти виконуються тільки вдень без перетину державного кордону, не ближче 5 км від зовнішніх меж злітно-посадкових смуг та рубіжних доріжок аеродромів/вертодромів, або не ближче 3 км від зовнішніх меж злітно-посадкової смуги та не ближче 500 м від апаратів, які перебувають у повітрі. Польоти заборонені над дорогами державного значення (міжнародні, національні, регіональні, територіальні), центральними вулицями міст, селищ та сіл, залізними дорогами державного та регіонального значення, над лініями електропередачі, продуктопроводів, крім польотів за узгодженням із власником об’єкту.

Також не можна запускати безпілотники над промисловими зонами, електростанціями, залізничними станціями, морськими портами, сховищами пального, нафти, газу, інших небезпечних речовин та рідин тощо, крім польотів за узгодженням із власником об’єкту, а також над місцями аварій та катастроф (крім задіяних у ліквідації наслідків та пошуково-рятувальних роботах). Заборонено запускати БПЛА над установами виконання покарань, слідчими ізоляторами, крім польотів в інтересах адміністрацій установ, об’єктами Міноборони, МВС, Держприкордонслужби, СБУ, Нацполіції, Нацгвардії, Управління держохорони, інших військових формувань і правоохоронних структур.

Польоти заборонені у зонах поліцейських/антитерористичних/спеціальних операцій (крім задіяних у цих операціях апаратів), зонах безпеки осіб, яким надано державну охорону. Польоти виконуються в межах прямої видимості, але не далі ніж за 500 м від пілота і на висоті не більше 50 м та тільки за умов візуальної видимості апарату зовнішнім пілотом. При цьому швидкість польоту має бути не більше 160 км/год, а пілот не має керувати апаратом з іншого транспортного засобу, що рухається. Пілот може керувати польотом тільки одного апарата.

Використання повітряного простору з порушенням нормативно-правових актів може створити істотну загрозу безпеці повітряних польотів та тягне за собою відповідальність передбачену ст. 281 Кримінального кодексу України.

Важливо!

Застосування поблизу військових частин Старокостянтиновського району (А 4009, А 2502, А 0598) або над ними безпілотних літальних апаратів (БПЛА) здійснюється за погодженням із командуванням Збройних Сил України. З метою забезпечення безпеки військових об’єктів, у разі виявлення непогодженого використання БПЛА поблизу них або над ними, Збройні Сили України вживатимуть заходів щодо знешкодження зазначених БПЛА.

Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ.

(номер чергової частити Шепетівського МВ УСУБ у Хмельницькій області 03840-4-04-54).

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Грудень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода