Розвиток освітньої сфери – один з пріоритетних напрямків роботи влади району

Розвиток освітньої сфери – один з пріоритетних напрямків роботи влади району

8 листопада 2018 року / 86 переглядів

8 листопада заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк спільно із начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергієм Чернегою відвідали Сахновецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У навчальному закладі навчається 213 учнів, з яких 160 охоплено гарячим харчуванням. Цього року за кошти районного бюджету проведено капітальний ремонт приміщень харчоблоку та обідньої зали школи. Наразі, за ініціативи голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна, в обідню залу навчального закладу закуплено 25 столів. Директор Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Надія Адамчук подякувала владі району за увагу до потреб навчального закладу, створення необхідних умов та гарантованої якості для організації безпечного повноцінного гарячого харчування дітей.

Також, Людмила Гнатюк та Сергій Чернега відвідали Ладигівський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад", де у 2018 році в приміщенні дитячого садочку проведено капітальний ремонт системи опалення та туалетів.

Під час зустрічей із директорами навчальних закладів Людмила Гнатюк та Сергій Чернега обговорили питання роботи харчоблоків, забезпечення якісними продуктами харчування, дотримання теплового режиму в осінньо-зимовий період, використання енергоносіїв та ряд інших питань, які стосуються освітньо-виховного процесу.

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк зазначила, що розвиток освітньої галузі є одним із пріоритетних напрямків роботи влади району. Разом із покращенням матеріально-технічної бази шкіл значна увага приділяється навчальному процесу. Також, Людмила Гнатюк зазначила, що попри значні досягнення у розвитку освітньої галузі ще є над чим працювати. "Навчальні заклади потребують постійної підтримки з боку держави, що є орієнтиром дій для влади", – резюмувала Людмила Гнатюк.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода