Олег Борикін: усі служби району мають бути готовими до виконання завдань у складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

Олег Борикін: усі служби району мають бути готовими до виконання завдань у складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

2 листопада 2018 року / 203 переглядів

На виконання Протокольного рішення засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від 19.10.2018 року №13 02 листопада 2018 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна відбулися спільні тренування з органами управління та силами цивільного захисту Старокостянтинівського району.

До проведення заходів було залучено філію "Старокостянтинівський райавтодор" ДП Хмельницького облавтодору, Старокостянтинівський РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, Старокостянтинівський відділ поліції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, аварійні бригади РЕМ, газу та швидкої допомоги щодо реагування та виконання завдань у складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

Розпорядженням голови адміністрації від 31.10.2018 року №218/2018-р створено районний оперативний штаб з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2018-2019 року до якого увійшли керівники всіх спеціалізованих служб Старокостянтинівщини.

Про готовність філії "Старокостянтинівський райавтодор" до роботи в складних погодних умовах проінформував начальник філії Леськов Микола Іванович. На території району підприємство обслуговує 463 км доріг загального користування, забезпечено спецтехнікою, паливно-мастильними та посипковим матеріалами.

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін наголосив, що в осінньо-зимовий період усі відповідні служби повинні бути готові до швидкого реагування, термінового залучення всіх сил та засобів, необхідних для ефективної ліквідації надзвичайної ситуації у разі її виникнення.

Заходи із організації та підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року тривають та знаходяться під постійним контролем районної державної адміністрації.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода