Кожен із нас може змінювати довкілля та дбати про майбутні покоління

Кожен із нас може змінювати довкілля та дбати про майбутні покоління

1 листопада 2018 року / 353 переглядів

31 жовтня відбулася посадка лісу на території Старокостянтинівського лісництва ДП "Проскурівське лісове господарство" поблизу с.Немирівка Старокостянтинівського району.

Лісові масиви державного підприємства «Проскурівське лісове господарство» загальною площею 5387,9 га розташовані на території Хмельницького, Старокостянтинівського і Волочиського районів. Господарська діяльність підприємства спрямована на комплексний розвиток лісового господарства , мета якого – раціональне використання і відтворення деревних ресурсів, лісорозведення, підвищення стійкості насаджень, збереження та посилення захисних, рекреаційно-оздоровчих, санітарно-гігієнічних функцій лісу.

За останні три роки підприємство створило 170 га лісових культур таких цінних порід як: дуб звичайний та червоний, ясен звичайний, модрина європейська та ін. Цьогоріч було закладено постійний лісовий розсадник площею 1.8 га для забезпечення підприємства власним посадковим матеріалом.

З метою привернення уваги громадськості до проблем лісів, виховання бережливого ставлення до лісу та формування екологічної свідомості людини працівники лісових господарств щороку проводять різноманітні акції щодо створення та відновлення лісових насаджень до яких залучають широкі кола населення, учнівську молодь, усіх бажаючих.

31 жовтня у Старокостянтинівському лісництві відбулась осіння акція посадки лісових культур. У заході взяли участь директор ДП "Проскурівське лісове господарство" Бурковський Вадим Ігорович, голова районної держаної адміністрації Сергій Фесун, державні службовці Старокостянтинівської районної державної адміністрації, працівники управління соціального захисту населення, агропромислового розвитку, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, мешканці села Немирівка.

Було засаджено 1,5 га площі сіянцями дуба звичайного.

"Такі акції – яскравий приклад того, як кожен із нас може змінювати довкілля та дбати про майбутні покоління. Наш обов’язок – відновити ліс, примножити його, зробити наш край зеленим. Чим більше громадян, будуть обізнані з процесом створення, догляду та вирощування лісових насаджень, тим більше буде прихильників дбайливого ставлення до лісу."- наголошує голова адміністрації Сергій Фесун.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода