Підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2018 року підвели на засіданні колегії райдержадміністрації

Підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2018 року підвели на засіданні колегії райдержадміністрації

25 жовтня 2018 року / 146 переглядів

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів розширене засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний колегії виносилось два питання:

  1. Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2018 року.
  2. Про результати моніторингу якості освіти в навчальних закладах району.

Про підсумки соціально-економічного розвитку Старокостянтинівського району за 9 місяців 2018 року прозвітувала начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Оксана Макєєва. Зокрема вона зазначила, що обсяги промислового виробництва за січень-вересень зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року у 1,6 рази, також у 2,2 рази зріс загальний обсяг реалізованої продукції і становив 363 млн.грн.

У районі успішно працює аграрна галузь. На сьогодні усіма категоріями господарств району обмолочено (77%) 34,7 тис.га зернових та зернобобових культур, намолочено 220 тис.тонн зерна, при середній урожайності 63,5 цнт/га. Урожайність сої – 29 цнт/га, цукрових буряків – 550 ц/га. Уже закладено основу під урожай 2019 року. Зокрема посіяно 3,1 тис.га озимого ріпаку та 15,3 тис.га озимих зернових культур. Спостерігається приріст голів ВРХ, свиней та курей.

Значна увага приділяється розвитку альтернативної енергетики. У вересні 2018 року відбулося відкриття Вишнопільської та Северинської сонячних електростанцій.

Не залишається поза увагою питання забезпечення населення питною водою. Так у с.Стецьки та у с.Жабче здійснено будівництво вуличних мереж водопроводу.

Протягом звітного періоду Філією Старокостянтинівський "Автодор" за кошти Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області проведено ямкові ремонти 29,3 км доріг загального користування місцевого значення.

За кошти бюджетів Сахновецької, Чорнянської, Веснянської, Капустинської, Огіївської, Решнівецької, Пеньківської сільських рад проведено поточні ремонти доріг загального користування.

Здійснено капітальний ремонт дорожнього покриття у с.Красносілка вартістю та проведено ремонт доріг у Волице-Керекешинській сільській раді.

Завершено роботи з поточного середнього ремонту на автодорозі Старокостянтинів – Загірне ч/з Веснянку (протяжність ділянки – 3,2 км) на суму 8,2 млн.грн. та на автодорозі Н-03/- Немиринці ч/з Морозівку (відремонтовано три ділянки загальною протяжністю 3,7 км) на суму 9,7 млн.грн.

До зведеного бюджету району за звітний період надійшло 301,2 млн.грн. податків та зборів, із них власних надходжень – 89,3 млн.грн., виконання забезпечено на 110,3%.

На утримання установ соціально-культурної сфери використано 150,8 млн.грн.

Значна увага приділяється розвитку медичної галузі. Зокрема тривають роботи по капітальному ремонту інфекційного відділення Старокостянтинівської ЦРЛ. Проводиться утеплення даху адміністративного корпусу ЦРЛ. За рахунок спонсорських коштів викладено бруківкою доріжки на території центральної районної лікарні та проведено ремонт даху харчоблоку. Також проведено ремонт гінекологічного відділення, маніпуляційної кімнати та кімнати гігієни хворих, ремонт водопроводу. Придбано ультразвукову діагностичну систему. За кошти обласного бюджету закуплено реанімаційний комплекс для новонароджених. За кошти районного бюджету придбано автомобіль для надання невідкладної допомоги та транспортування важкохворих. Завершено роботи по капітальному ремонту Староостропільської АЗПСМ.

Не залишається осторонь і галузь освіти. Сьогодні в районі функціонує 33 загальноосвітніх навчальних закладів, в яких навчається 2661 учень та 28 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується 656 дітей.

Для 23 дітей з вадами розумового і фізичного розвитку організовано індивідуальне навчання. Рішенням 16 сесії районної ради від 17 травня створено інклюзивно-ресурсний центр.

Завершено реконструкцію дошкільного навчального закладу "Капітошка" у с.Веснянка. На що використано 1 млн. 284 тис.грн. коштів державного фонду регіонального розвитку та 840,9 тис.грн. профінансовано з районного бюджету. Завершено роботи по капітальному ремонту покрівлі Староостропільського НВО та капітальному ремонту їдальні і харчоблоку Сахновецької школи. Розпочато роботи по капітальному ремонту харчоблоку Самчиківської ЗОШ. Виготовлено проектно-кошторисні документації на утеплення зовнішніх стін будівлі Миролюбненської школи, на капітальний ремонт покрівлі та утеплення фасадів будівлі Пеньківського НВК. Проведено роботи по реконструкції та оновленню матеріальної бази позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Калинівка". В поточному році у ньому оздоровлено 355 дітей.

В галузі культури в 2018 році завершено роботи по капітальному ремонту даху Баглаївського сільського клубу, та капітальному ремонту покрівлі Вербородинського сільського клубу. Проведено поточні ремонти приміщень Григорівського, Воронковецького, Бутовецького, Новоселицького, Красносілецького, Чорнянського, Пеньківського закладів культури.

По другому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Чернега. У своєму виступі він зазначив, що у 2017-2018 навчальному році в районі нараховувалось 137 випускників 11 класу. З 6 лютого по 19 березня 2018 року в усіх навчальних закладах успішно пройшла реєстрація на основну сесію ЗНО-2018. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання проходила з 23 травня по 13 червня на базі пунктів тестування міст Старокостянтинів та Хмельницький. Підвіз учнів до пунктів тестування здійснювався централізовано шкільними автобусами за рахунок місцевого бюджету. Процедура тестування випускниками закладів освіти району пройшла успішно, явка учасників тестування стовідсоткова, тому ніхто не реєструвався на додаткову сесію.

За підсумками ЗНО-2018 інформаційним освітнім ресурсом "Освіта.ua" складено рейтинг закладів освіти України та областей. На першому місці серед освітніх закладів області Григорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів. Також школа увійшла в рейтинг 200 найкращих шкіл України за результатами ЗНО з української мови та літератури (55 місце), історії України (42 місце).

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у поточному навчальному році буде продовжуватись роз'яснювальна робота серед громадськості та учнів закладів освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, щодо порядку та особливостей проведення в 2019 році ЗНО, використання його результатів під час вступу до закладів вищої освіти і зарахування як оцінок за державну підсумкову атестацію. Також спільно із Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти відпрацьовуються заходи з питань організації та проведення ЗНО, моніторингових досліджень, підвищення ефективності функціонування системи освіти району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода