Така підтримка від держави дає змогу з оптимізмом дивитись у майбутнє

Така підтримка від держави дає змогу з оптимізмом дивитись у майбутнє

24 жовтня 2018 року / 162 переглядів

19 та 23 жовтня відбулось урочисте вручення ключів та документів на власне житло для дітей-сиріт Старокостянтинівського району, які перебували у черзі на забезпечення житлом.

Придбання цього житла стало можливим завдяки тому, що в грудні 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову, відповідно до якої в регіони направлено значні кошти для придбання квартир для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування і осіб з їх числа. Зокрема, на житло для осіб, з числа дітей-сиріт Старокостянтинівського району у 2018 році виділено понад 600 тис.грн.

Ключі від власного помешкання отримали Каріна та Василь Баски, яким придбано будинок у селі Красносілка та Оксанка Капнік, якій придбано квартиру у місті Старокостянтинів.

За словами начальника служби у справах дітей Лариси Пилипчук, житло підбирали відповідно до параметрів, які визначено постановою Кабінету Міністрів України. Це стосувалось граничної вартості метражу та вартості квартири в цілому.

Привітати дітей із отриманням власного помешкання та вручити документи на житло завітали заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Літвінчук, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лариса Пилипчук.

Молоді люди щиро раділи отримавши гарні подарунки.

Відтепер Каріна, Василь та Валентин (молодший 15-ти річний брат, який знаходиться під опікою Каріни) будуть мешкати у просторому будинку у селі Красносілка та ще й обробляти невелику земельну ділянку. "Така підтримка від держави дає змогу з оптимізмом дивитись в майбутнє." – говорить Каріна

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода