Сергій Фесун взяв участь у роботі дев’янадцятої сесії районної ради

Сергій Фесун взяв участь у роботі дев’янадцятої сесії районної ради

18 жовтня 2018 року / 120 переглядів

В ході роботи сесії було розглянуто понад 15 питань.

Одними із перших - питання "Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік".

З даного питання виступив начальник управління фінансів районної державної адміністрації Григорій Горда.

Зокрема він зазначив, що змінами до бюджету передбачені кошти на забезпечення діяльності закладів освіти, охорони здоров'я, культури та соціального захисту тощо.

Зокрема на заробітну плату центральній районній лікарні виділено 900 тис.грн., центру первинної медико-санітарної допомоги – 150 тис.грн.

Власні надходження районного бюджету спрямовано відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на виконання програми «Шкільний автобус» - 400,0 тис.грн., на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт загальноосвітніх навчальних закладів – 190,0 тис.грн.

Затверджено додаткову дотацію сільським бюджетам.

300 тис.грн. передбачено управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації на перевезення пільгових категорій громадян на приміських автомобільних маршрутах.

Окрім того передбачено фінансування ряду районних програм, а саме комплексної програми соціального захисту населення Старокостянтинівського району, розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району, забезпечення виконання Старокостянтинівською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Старокостянтинівською районною радою, мобілізації зусиль Старокостянтинівської районної ради, Старокостянтинівської РДА, Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків на належне їх обслуговування на 2017-2018 роки.

Разом з тим спрямовано кошти відділу культури, національностей, релігій та туризму районної державної адміністрації на поповнення бібліотечних фондів.

За словами начальника управління фінансів Григорія Горди усе фінансування направлено на розвиток і забезпечення діяльності комунальних закладів, бюджетних установ та розвиток територіальних громад району.

Депутати районної ради майже одноголосно підтримали запропоновані зміни.

Також в ході роботи сесії було затверджено районну програму розвитку та підтримки громадських ініціатив «Агенція змін» на 2019-20123 роки.

Про виконання програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення та доріг комунальної власності у Старокостянтинівському районі на 2015-2018 роки та районну комплексну програми соціального захисту населення на 2016-2018 роки прозвітували начальник відділу економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Оксана Макєєва та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Бондар, про хід виконання програми розвитку агропромислового комплексу Старокостянтинівського району на 2017-2021 роки прозвітував начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Володимир Бурлаков.

Про заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції, що реалізовувалися у І півріччі 2018 року доповів прокурор місцевої прокуратури Володимир Мельник.

Розглянуто ряд депутатських запитів.

Загалом дев’ятнадцятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 15 рішень з різних сфер діяльності району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Погода