У тісній співпраці з Збройними силами України

У тісній співпраці з Збройними силами України

7 жовтня 2018 року / 582 переглядів

7 жовтня, напередодні початку проведення міжнародних військових навчань "Чисте небо – 2018", голова районної державної адміністрації Сергій Фесун та заступник голови райдержадміністрації Олег Борикін зустрілися із заступником командувача Повітряних сил авіації Збройних сил України, генерал-майором Ігорем Черепенком та командиром сьомої бригади тактичної авіації імені Петра Франка, полковником Євгеном Булациком.

Під час зустрічі оглянуто будівлю-ангар військової частини А 2502, яку було капітально відремонтовано за сприяння районної державної адміністрації та фінансової підтримки підприємств агробізнесу Старокостянтинівщини. Між керівництвом району та військовими підписано акт приймання-передачі вищезазначеного об'єкту.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун подякував вартовим повітряних кордонів України за віддану службу українському народові та побажав міцного здоров'я, довголіття, успішного виконання поставлених завдань і мирного неба над головою.

У свою чергу, заступник командувача Повітряних сил авіації Збройних сил України, генерал-майор Ігор Черепенко та командир сьомої бригади тактичної авіації імені Петра Франка, полковник Євген Булацик подякували очільнику району за постійну підтримку та допомогу військовим, висловили сподівання на подальшу тісну співпрацю у справі зміцнення обороноздатності нашої держави.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода