У Старокостянтинівському відділенні ПАТ

У Старокостянтинівському відділенні ПАТ "Хмельницькгаз" відкрито Центр обслуговування клієнтів

5 жовтня 2018 року / 1 210 переглядів

5 жовтня у Старокостянтинівському відділенні ПАТ "Хмельницькгаз" відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття Центру обслуговування клієнтів жителів Старокостянтинівщини.

У відкритті Центру взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, голова районної ради Михайло Яснюк та міський голова Микола Мельничук.

Голова районної державної адміністрації привітав колектив філії, на чолі із директором Дмитром Дідичем, з відкриттям сучасного Центру обслуговування клієнтів, побажав плідної праці та висловив переконання, що створені умови принесуть задоволення як для працівників так і для абонентів відділу.

Центр обслуговування клієнтів на Старокостянтинівщині став четвертим у Хмельницькій області. Більш як 20 тисяч клієнтів району та міста зможуть отримувати послуги по-сучасному – без черг, мобільно, зручно та у комфорті. За словами в.о. комерційного директора Олександра Надольного Центр обслуговування клієнтів – це зразок високої якості обслуговування, інформативності та черговий етап реалізації комплексної стратегії розвитку клієнтського сервісу газової галузі України.

Учасникам заходу було проведено оглядову екскурсію, під час якої вони мали змогу ознайомитись із усіма перевагами Центру обслуговування клієнтів газових компаній.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода