Уклін мудрості, досвіду і прожитим рокам

Уклін мудрості, досвіду і прожитим рокам

2 жовтня 2018 року / 118 переглядів

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь. Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, найбільше багатство яких є досвід, знання, вміння, мудрість.

З нагоди відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана на території Великомацевицької сільської ради проведено тематичний вогник для людей похилого віку та ветеранів. Учасників заходу привітали заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Любов Бондар та директор районного територіального центру соціального обслуговування Сергій Нечаснюк.

Заступник голови райдержадміністрації побажала усім жителям громади поважного віку доброго здоров'я, миру, сімейного затишку, достатку, поваги і любові: " Шановні ветерани! Приміть щиру вдячність за сумлінну працю, неоціненний досвід, який ви передаєте дітям і внукам, патріотичне виховання молоді, за активну громадську позицію. Ви – наша опора та наші порадники у нинішній непростий час. Переконана, що без підтримки старшого покоління нам мало що вдасться. Дякуємо за ваш великий творчий та трудовий потенціал. Багато літніх людей беруть активну участь у громадському житті, продовжують працювати, вносячи відчутний внесок в економіку кожної окремої родини та рідного краю. Бажаю усім вам залишатися активними та життєрадісними".

Людмила Гнатюк також зазначила, що влада району знає проблеми старшого покоління та робить усе можливе, щоб покращити їхнє життя. Усі звернення, прохання ветеранів ніколи не залишаються без відповідного реагування.

Сьогодні в районі нараховується близько 9900 громадян похилого віку (віком від 65 років). Діє територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, який обслуговує 1811 осіб. У с.Самчики функціонує Самчиківський будинок-інтернат для людей похилого віку.

З вітальним словом до присутніх звернулася Лідія Дмитрівна Данильчук, яка все життя пропрацювала в місцевій школі спочатку вчителем математики, а згодом – завучем: "У цей складний для всіх час, подібні акції ще більше згуртовують. Ми маємо бути єдиними – і молодь і старше покоління, допомагати один одному, підтримувати своєю увагою, розумінням".

Завдяки активній громадській позиції Лідії Данильчук у районі на належному рівні проводиться робота із підтримки ветеранів війни та праці, організовуються різноманітні заходи, здійснюється послідовна волонтерська робота. Заступник голови райдержадміністрації Людмила Гнатюк подякувала Лідії Данильчук за значний особистий внесок у соціальний захист ветеранів та патріотичне виховання підростаючого покоління.

А далі на учасників заходу чекала святкова програма вогнику та частування солодощами. Присутні висловили організаторам подяку за проведений захід, який пройшов у теплій і дружній атмосфері.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода