Людмила Гнатюк: насильство є одним із головних порушень прав людини

Людмила Гнатюк: насильство є одним із головних порушень прав людини

27 вересня 2018 року / 434 переглядів

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Членами координаційної ради розглянуто наступні питання:

– виконання Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству". Здійснення взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;

– про розгляд листа облдержадміністрації від 19.09.2018 року за №70/25-32-4375/2018 щодо постанови КМУ №655 від 22.08.2018 року "Про затвердження Типового положення про притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та /або насильства за ознакою статі".

Учасниками засідання обговорено питання взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк ознайомила присутніх з порядком взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо недопущення насильства в сім’ї, у зв’язку із тим, що 22.09.2018 року постановою КМУ затверджено новий Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Зокрема, документом передбачено запровадження дієвого механізму виявлення фактів вчинення насильства та реагування на них місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, органами Національної поліції, закладами освіти та охорони здоров’я, службами для постраждалих осіб. Також, буде здійснюватися інформаційний обмін між суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству, та моніторинг реалізації таких заходів.

Основною метою запровадження порядку взаємодії є узгодження заходів реагування на випадки насильства та надання дієвої допомоги постраждалим особам, що реалізуються різними суб’єктами, розроблення та виконання програм для кривдників та постраждалих осіб. Крім того, своєчасне отримання якісних соціальних і правових послуг жертвами домашнього насильства та насильства за ознакою статі сприятиме відновленню їхніх соціальних функцій, морального, психічного та фізичного здоров’я.

Людмила Гнатюк також акцентувала увагу присутніх на розширенні сфери дії Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", де запропоновано новий підхід із використанням європейських стандартів.

Члени координаційної ради обговорили питання щодо доцільності створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Результатом засідання координаційної ради стала низка напрацьованих пропозицій про продовження співпраці усіх суб’єктів щодо запобігання домашнього насильства в сім'ї та надання допомоги особам, які постраждали від зазначених проявів.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода