Стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах розглянули на засіданні колегії районної державної адміністрації

Стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах розглянули на засіданні колегії районної державної адміністрації

27 вересня 2018 року / 119 переглядів

26 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів засідання колегії райдержадміністрації.

На порядку денному колегії розглянули наступні питання:

  1. Про стан виконання заходів з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2018/2019 року.
  2. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей в районі у 2018 році.
  3. Про хід виконання районної цільової соціальної програми "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки.
  4. Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року.

Про стан виконання заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимових умовах 2018/2019 року поінформував заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін. Він зазначив, що виконано значний обсяг організаційно-технічних заходів з підготовки до нового опалювального сезону.

Зокрема, розроблено окремі плани роботи по всіх установах, підприємствах та організаціях.

Відділом освіти, молоді та спорту станом на 01 вересня 2018 року повністю завершено проведення поточних ремонтів навчальних закладів, видано паспорти готовності до нового навчального року та акти готовності до опалювального сезону. У другій половині серпня комісією по прийманню навчальних закладів до нового навчального року відбувся об’їзд всіх навчальних закладів району з метою перевірки готовності до роботи в новому 2018/2019 навчальному році та підготовки котельного господарства до роботи в осінньо-зимовий період. Проводяться роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації по встановленню обладнання для дистанційного обліку газу навчальних закладів на газовому опалені. Також проведено заміри опору ізоляції електропостачання та електрообладнання, обстеження протипожежного стану всіх будівель, технічне обслуговування, перезарядку вогнегасників.

Забезпечено підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону відповідно до вимог Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Два заклади освіти забезпечені резервними джерелами енергопостачання (Ладигівське НВК та Радковецьке НВК).

Крім того, проведено заходи по утепленню в двох навчальних закладах (Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ст., Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.). До кінця року планується провести ще у Староостропільському НВО та Пеньківському НВК, забезпечені резервними джерелами енергопостачання Ладигівське та Радковецьке НВК.

Твердим паливом заклади освіти забезпечені в повному обсязі (при потребі 560 тонн, заготовлено разом із залишками минулих років 605,255 тонн і становить 108%). Договір на постачання газу укладено.

Усі навчальні заклади готові до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр.

В амбулаторіях ЗПСМ проводиться перевірка вентиляції системи опалення. У Староостропільській АЗПСМ проведений ремонт та обслуговування котлів, а також ремонт пічного опалення ФАПів.

У Самчиківській, Підгірнянській, Остропільській АЗПСМ встановлено ТКБ (модеми та лічильники з дистанційною передачею даних).

На 2018-2019 опалювальний сезон необхідно 215,6 складометрів дров, станом на 10.09.2018 року заготовлено 179,823 складометрів (84% від потреби), заготівля дров продовжується.

У Старокостянтинівській центральній районній лікарні з метою підготовки до опалювального сезону протягом 2018 року проводились наступні заходи:

- замінено вікна в лікувальних корпусах – 16 шт. та дверей – 25 штук;

- замінено вікна у актовому залі –5 шт. на суму 12,5 тис.грн.;

- замінено на енергозберігаючі 40 шт. ламп;

- встановлено лічильники холодної води - 2 шт. та газу – 2 штуки;

- проведено капітальний ремонт актового залу та молочної кухні на суму 40,0 тис. грн., заготовлено 5,0 кв.м. дров;

- здійснювались поточні ремонти системи опалювання та приміщень ЦРЛ.

З метою забезпечення стійкої роботи закладу у разі відключення електропостачання в Старокостянтинівській ЦРЛ наявне резервне джерело живлення дизель-генератор.

Районні заклади культури готові до роботи в осінньо-зимовий період.

Із 70 об’єктів культури, які знаходяться в сільській місцевості в осінньо-зимовий період опалюються – 20 (в 50 інших будуть опалюватись робочі кімнати електрообігрівачам).

Продовжується робота по створенню необхідних запасів палива у сільські установи культури.

Про готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 рр. до роботи прозвітували Старокостянтинівські відділення АТ "Хмельницькобленерго" та ПАТ "Хмельницькгаз".

Філія "Старокостянтинівський райавтодор" на території району обслуговує 463 км доріг загального користування. З метою забезпечення безперебійного руху транспорту на автодорогах району філії "Старокостянтинівський райавтодор" визначено основні заходи щодо підготовки до стабільної роботи дорожнього комплексу в осінньо-зимовий період.

На даний час заготовлено 1,5 тис. тонн відсіву для створення протиожеледної суміші при потребі 3,7 тонн (41%), солі 0,14 тонн при потребі 0,35 тонн (40%). У наявності 17 од. снігоочисної техніки, з яких підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період 10 од. техніки (59%), повністю (100%) заготовлено зимовий одяг та взуття. Філією укладено 2 угоди з іншими організаціями, якими передбачено залучення додаткової снігоприбиральної техніки.

Сільськими радами укладено 25 угод з підприємствами та організаціями району на залучення в зимовий період 32 одиниць спеціалізованої техніки для очистки від снігу вулиць і доріг комунальної власності. Проводиться робота по створенню запасу паливно-мастильних матеріалів (в наявності 4,6 тонн) та накопичення у резервних фондах місцевих бюджетів необхідних коштів (265,5 тис. грн.).

У Миролюбненській, Пеньківській, Ладигівській, Ілляшівській сільських радах створено запас пального більш 500 літрів та резерв коштів становить не менше 30 тис.грн.

Підготовка до зими перебуває на особливому контролі керівництва районної державної адміністрації, її структурних підрозділів. Постійно аналізується стан виконання рішень, прийнятих на засіданнях колегій райдержадміністрації, селекторних та виїзних нарадах з цих питань.

По другому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега. Він зазначив, що оздоровленням та відпочинком у 2018 році охоплено 294 дитини, що становить 8,5 % від загальної кількості дітей шкільного віку. Головну роль у повноцінному оздоровленні дітей у 2018 році відігравали позаміські заклади оздоровлення та відпочинку дітей з цілодобовим циклом роботи. На Старокостянтинівщині це позаміський заклад оздоровлення та відпочинку "Калинівка".

Цього року в закладі проведено капітальний ремонт їдальні та харчоблоку. Замінено старі віконні рами та двері на нові металопрофільні, оснащеними склопакетами. Зовнішні стіни обшиті фальшбрусом. Замінено стару керамічної плитки на стінах та підлозі харчоблоку новою сучасною, замінено усю сантехніку.

Також проведено капітальний ремонт кімнат спальних корпусів 1 і 2. Здійснено капітальний ремонт критої веранди.Укладено тротуарну плитку та бордюри між корпусами 1 і 2 та харчоблоком.

У 2018 році "Калинівка" працювала у 3 зміни по 21 день з 15 червня по 20 серпня. Всього за 63 дні у закладі оздоровлення та відпочинку оздоровлено 355 дітей та підлітків, з них 261 – учні районних загальноосвітніх навчальних закладів.

На проведення літньої кампанії з оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2018 році з районного бюджету виділено 1523,9 тис.грн.

Залучено на оздоровлення та відпочинок від сільських рад, підприємств різної форми власності та у вигляді добровільних внесків фізичних і юридичних осіб 431,1 тис.грн.

Всього у 2018 році на території району з різних джерел фінансування на оздоровлення та відпочинок було виділено 1955 тис. грн.

Сергій Чернега прозвітував і про хід виконання районної цільової соціальної програми "Молодь Старокостянтинівщини" на 2018-2020 роки. Він зазначив, що відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації ведеться постійна робота, спрямована на створення умов для творчого розвитку особистості, інтелектуального самовдосконалення учнівської молоді, підвищення патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей, пропаганда здорового способу життя. З цією метою, крім навчального процесу, в загальноосвітніх навчальних закладах району проводиться низка виховних заходів: виховні та класні години, інформаційні хвилинки, лекції, бесіди, тематичні вечори та конкурси до державних свят України, роковин визначних історичних та державотворчих подій тощо. Учні беруть участь у різноманітних районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та олімпіадах, отримують перемоги в Малій академії наук.

У позаурочний час молодь має можливість займатися в тематичних гуртках, секціях. В кожній школі працюють шкільні безкоштовні гуртки. По закладах освіти району протягом 2017-2018 навчального року діяли 26 гуртків від районного центру дитячої творчості, в яких займалося 923 школярі. Також 195 учнів займалися у районній дитячо-юнацькій спортивній школі. Від початку нового 2018-2019 навчального року вже 996 школярів займаються в 46 гуртках та 249 відвідують заняття районної ДЮСШ.

В ході роботи засідання колегії затверджено план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2018 року.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода