Слова вдячності небайдужим жителям Старокостянтинівщини!

Слова вдячності небайдужим жителям Старокостянтинівщини!

27 вересня 2018 року / 269 переглядів

Правоохоронці роти патрульної поліції особливого призначення "Богдан" ГУНП в Хмельницькій області висловлюють щиру подяку всім небайдужим мешканцям Старокостянтинівщини, учням та їх батькам, вчителям навчальних закладів району за активну підтримку.

Керівництвом районної державної адміністрації вкотре було організовано збір продовольства сільськими головами району для підтримки захисників України.

До збору допомоги активно долучилися учні та їх батьки, вчителі Староостропільського НВО, Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст., Пашковецького НВК, Радковецького НВК, Іршиківського НВК, Коржівської ЗОШ І-ІІ ст., Решнівецького НВК, Бутовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Малочернятинської ЗОШ І-ІІ ст., Вишнопільського НВК, Підгірнянського НВК, Губчанського НВК, Поповецького НВК, Драчівської ЗОШ І ст., Пеньківського НВК, Волицекерекешинської ЗОШ І ст., Морозівського НВК, Ладигівського НВК, Лажевської ЗОШ І-ІІІ ст., Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст., Сковородківського НВК.

Також, одними з перших домогти захисникам відгукнулися жителі Баглаївської, Великомацевицької, Великочернятинської, Вербородинської, Губчанської, Ілляшівської, Іршиківської, Капустинської, Миролюбненської, Немиринецької, Огіївської, Пашковецької, Пеньківської, Решнівецької, Самчинецької, Сербинівіської, Староостропільської, Чорнянської сільських рад.

"Ми повинні підтримувати наших захисників, адже перемога здобувається спільними зусиллями. Кожен з нас у міру своїх можливостей може зробити внесок у перемогу. Дякую усім за активну громадянську позицію!", – зазначив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода