Медична реформа – непростий шлях до якісної медицини

Медична реформа – непростий шлях до якісної медицини

25 вересня 2018 року / 361 переглядів

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Фесун провів робочу нараду із завідуючими амбулаторій загальної практики сімейної медицини району, за участю заступника голови адміністрації Людмили Гнатюк, начальника управління фінансів районної державної адміністрації Григорія Горди, керівника центру ПМСД Анатолія Швеця.

В ході роботи було обговорено питання впровадження на території району медичної реформи, фінансування та зміцнення матеріально-технічної бази закладів центру первинної медико-санітарної допомоги, виплати заробітної плати медичним працівникам.

Керівник центру ПМСД Анатолій Швець зазначив, що населення Старокостянтинівського району та міста Старокостянтинів обслуговує 13 амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Чотири з них знаходяться в місті Старокостянтинів та 9 в Старокостянтинівському районі. На сьогодні завершується кампанія по підписанню декларацій із сімейними лікарями. У сільських амбулаторіях загальної практики сімейної медицини, амбулаторіях №1 та №3 міста Старокостянтинів відсоток задекларованих громадян становить 87-95%. З липня 2018 року Старокостянтинівський ЦПМСД набув статус некомерційного комунального підприємства, уже підготовлено пакет документів для укладення контракту з Національною службою здоров’я, що дасть можливість перейти із субвенції на прямі виплати за пацієнтів. Тобто медичні заклади будуть самостійно «заробляти» кошти, а відтак планувати витрати на лікувальний процес, заробітні плати та інші видатки. «В процесі даної реформи майже увесь документообіг між лікарем та пацієнтом буде електронним, - наголосив Анатолій Швець, - то наразі виникає питання забезпечення амбулаторій спеціалізованою комп’ютерною технікою.»

Активну участь в обговоренні даного питання взяли завідувачі амбулаторій загальної практики сімейної медицини №1 та №3 Стасюк Галина Євгенівна та Нікітченко Олена Миколаївна, Самчиківської та Підгірнянської амбулаторій – Польовий Павло Петрович та Баранов Василь Олександрович.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спілкуючись із лікарями вкотре наголосив, що районна влада завжди підтримує медичну галузь району. Щорічно із районного бюджету спрямовуються додаткові кошти на заробітну плату медичним працівникам, розрахунки за енергоносії, покращення матеріально-технічної бази медичних закладів. Сергій Никанорович пообіцяв посприяти у вирішенні питання забезпечення амбулаторій загальної практики сімейної медицини комп’ютерною технікою, необхідною для подальшого впровадження медичної реформи, адже її мета – забезпечити громадянам України рівний доступ до якісних медичних послуг та перебудува системи охорони здоров’я так, щоб у її центрі був пацієнт.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Жовтень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Погода