Сергій Фесун: ремонт та відновлення автодоріг – один із пріоритетів роботи влади

Сергій Фесун: ремонт та відновлення автодоріг – один із пріоритетів роботи влади

19 вересня 2018 року / 1 248 переглядів

18 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун перевірив проведення ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 231407 (Н-03) – Немиринці через Морозівку, загальною протяжністю ділянки ремонту 4,7 км. Ремонт автодороги здійснюється відповідно до обласного графіку виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. За результатами проведеного тендеру договір на проведення робіт укладено з ТОВ "СТЛ+М". Замовником є ДП "Служба місцевих автодоріг". Вартість будівництва становить 9755,4 тис.грн.

Нагадаємо, що 17 листопада Верховна Рада України ухвалила закон про проведення децентралізації системи управління дорожнім господарством. Він передбачає передачу доріг місцевого значення зі сфери управління служби "Укравтодор" в управління місцевим органам влади. Окрім передачі повноважень, на місцевий рівень спрямовуються також кошти на ремонт та утримання доріг.

Реформа здійснюється з 1 січня 2018 року. Так, в рамках децентралізації до сфери управління Хмельницької обласної державної адміністрації передано безоплатно автомобільні дороги загального користування місцевого значення в існуючому стані. Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації у грудні минулого року створено Державне підприємство "Служба місцевих автодоріг". Основною метою діяльності даного підприємства є здійснення функцій замовника та технічного нагляду з будівництва, реконструкції, ремонтів і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

З метою акумуляції функцій замовника та балансоутримувача у одній особі, у травні поточного року автомобільні дороги місцевого значення було передано з балансу управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації на баланс державного підприємства.

Загальна кількість автомобільних доріг загального користування місцевого значення по області складає 810 одиниць, протяжністю 5087,8 кілометрів, з них по Старокостянтинівському районі – 53 одиниці та 299,5 кілометрів відповідно.

Сьогодні Хмельницька область є лідером з освоєння коштів Дорожнього фонду. Як повідомляє Міністерство інфраструктури України, Хмельниччина практично в повному обсязі використала кошти Дорожнього фонду, передбачені на ремонт автодоріг загального користування місцевого значення. Цьогоріч за 8 місяців з державного бюджету отримано субвенції на фінансування робіт на дорогах загального користування місцевого значення в сумі 280 млн.грн. Станом на 31 серпня освоєно 99,9% коштів.

Завдяки чіткій позиції голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового та злагодженій роботі усіх відповідальних служб Хмельницька область найпершою серед інших регіонів завершила освоєння коштів Дорожнього фонду. Наразі Урядом прийнято рішення про виділення для області додаткових 25 млн.грн. на ремонт доріг державного значення.

У ДП "Служба місцевих автодоріг" інформують, що з 46 об’єктів роботи завершено на 31. На завершальній стадії виконання роботи по 9 об’єктах, розпочато роботи ще на 6 об’єктах. Окрім того, тривають роботи з експлуатаційного утримання автошляхів, зокрема, ліквідація ямковості, деформацій та руйнувань покриття, встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки, підготовка до роботи в осінньо-зимовий період.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
Погода
Архів
Листопад 2020 (15)
Жовтень 2020 (38)
Вересень 2020 (30)
Серпень 2020 (34)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)