Старокостянтинівщина взяла участь у 31-й обласній агропромисловій виставці

Старокостянтинівщина взяла участь у 31-й обласній агропромисловій виставці "Агро – Поділля 2018"

17 вересня 2018 року / 1 049 переглядів

15 вересня делегація Старокостянтинівщини на чолі із головою районної державної адміністрації Сергієм Фесуном взяла участь у 31-й обласній агропромисловій виставці виставці "Агро – Поділля 2018".

Зі словами вітання до учасників виставки звернулися голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний. Голова обласної державної адміністрації висловив вітання від імені Президента України Петра Порошенка та зазначив: "Сьогодні хлібороб Хмельниччини – це справді поважна людина, до якої треба підходити з відкритим серцем і всіляко допомагати як з боку влади, так і кожному з нас. Завдячуючи нашим хліборобам, Хмельниччина є лідером в Україні з розвитку агропромислового комплексу". Також, за словами Вадима Лозового проведення виставки дасть можливість кожному віднайти для себе нових партнерів та постачальників, поділитися досвідом роботи, популяризувати сільськогосподарську продукцію, аби надалі розвивати своє виробництво та створювати нові робочі місця.

Цьогоріч на виставку запрошено більше 450 учасників з усіх регіонів України та інших держав. Також, традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств були представлені кожним районом області, закладами профтехосвіти, окремими вищими навчальними закладами та лісовими господарствами.

До уваги відвідувачів була представлена сільгосптехніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, сервіс; обладнання для тваринництва та переробки біомаси; засоби захисту рослин, добрива, насіння; сучасні технології і проекти у сільському господарстві; демонстраційні покази техніки і технологій на полігонах виставкового комплексу; ярмарок сільськогосподарської продукції.

Вже декілька років підряд Хмельниччина серед регіонів України входить в десятку найкращих по валовому збору зернових, займає четверте місце по кількості великої рогатої худоби, друге по кількості корів та вже традиційно перше місце по урожайності ранніх зернових культур.

На виставці "Агро – Поділля 2018" Старокостянтинівський район представляв здобутки у сільськогосподарській галузі. Зокрема, у широкому асортименті представлено тваринницьку продукцію СГК ім.Щорса с.Ладиги, СГК "Решнівецький" с.Решнівка, ФГ "Династія" с.Йосипівка; хлібобулочні вироби – СТОВ "Новий шлях" с.Ілляшівка, ПП "Сидор-хліб"; овочеву продукцію – ПП "Агросервіс" м.Старокостянтинів; насіннєву картоплю – Хмельницька державна сільськогосподарська дослідна станція інституту кормів та сільського господарства "Поділля" с.Самчики; молочну продукцію – ДП "Старокостянтинівський молочний завод"; цукрову продукцію – ТОВ "Старокостянтинівцукор"; продукцію саду – Омелянюк Тимофій Григорович с.Весела; рибну продукцію – ПАФ "Відродження" с.Волиця Керекешина.

Старокостянтинівщина – один із найпотужніших агрорегіонів Хмельниччини. Станом на 15 вересня 2018 року господарствами району обмолочено 25,2 тис. га зернових та зернобобових культур. Намолочено 126,4 тис. тонн зерна, середня урожайність становить 50 цнт/га. По валовому виробництву зерна Старокостянтинівський район наразі посідає одне з перших місць в області. Господарства приступили до обмолоту технічних культур: цукрових буряків, сої та соняшнику. Крім того, проводиться посів озимих зернових під урожай майбутнього року.

За словами голови районної державної адміністрації Сергія Фесуна Старокостянтинівщина має високі показники у сфері агропромислового розвитку саме завдяки працелюбності людей нашого краю, відданності справі та професіоналізму керівників агропідприємств району.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Червень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода