Виїзний прийом громадян у Самчиках

Виїзний прийом громадян у Самчиках

13 вересня 2018 року / 61 переглядів

Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гнатюк провела виїзний прийом громадян у Самчиківській сільській раді. Жителі громади звертались до заступника голови райдержадміністрації із питаннями надання субсидій, оплати праці, призову на строкову військову службу, благоустрою с.Самчики, порядку та умов надання дотацій на ВРХ, закупівельної ціни на молоко від підсобних господарств, нарахування соціальних виплат різним категоріям населення.

Ряд питань було роз'яснено громадянам під час прийому. Окремі питання, які потребують додаткового вивчення, Людмила Гнатюк взяла під особистий контроль, пообіцявши вивчити поставлені питання та допомогти у їх вирішенні.

Під час робочого візиту до Самчиківської сільської ради Людмила Гнатюк відвідала дошкільний навчальний заклад "Капітошка", який наразі відвідує 40 дітей. Під час зустрічі із працівниками садочку обговорено питання роботи харчоблоку, забезпечення продуктами харчування, благоустрою території закладу та готовності до опалювального періоду.

Також, заступник голови райдержадміністрації відвідала Самчиківський будинок-інтернат для людей похилого віку. Сьогодні тут проживає 44 підопічних похилого віку, які волею долі залишилися наодинці зі своїми проблемами та хворобами. Під час розмови із мешканцями будинку-інтернату Людмила Гнатюк поцікавилася умовами проживання, харчування, забезпечення медикаментами, побажала здоров’я, тепла та довголіття.

Людмила Гнатюк також зустрілась із директором Самчиківської дитячої художньої школи традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва Віктором Раковським, який розповів про нові досягнення вихованців школи та творчі плани на майбутнє. Так, на початку вересня Український Культурний Фонд підтримав проект "Нове життя Самчиківського розпису". Даний проект реалізується в рамках партнерства Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та мистецької ініціативи «UAMAZE». Метою проекту є популяризація Самчиківського розпису та привернення уваги громадськості до проблематики цього зникаючого розпису. У рамках проекту планується розмалювати три десятки будинків, приміщення сільради, магазин, автобусні зупинки села Самчики за допомогою художників-волонтерів під керівництвом майстрів Самчиківського розпису Олександра Пажимського, Віктора Раковського та Сергія Касьянова. До реалізації проекту долучиться і Андрій Зоін – організатор фестивалю "Республіка", який запам’ятався мешканцям міста Кам’янця-Подільського масштабними муралами на стінах будинків. Також, буде видано посібники для навчання Самчиківського розпису, календарі, плакати та листівки з ілюстраціями Самчиківського розпису.

Під час робочої поїздки до Самчиківської сільської ради Людмила Гнатюк також відвідала сім'ї, які опинились у складних життєвих обставинах та обговорила із секретарем сільської ради ряд питань щодо соціально-економічного розвитку підлеглої території та стан виконання пріоритетних завдань на 2018 рік.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода