ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ У БЮДЖЕТНИХ ЗАКЛАДАХ СТАРОКОСТЯНТИНІВЩИНИ

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЕНЕРГЕТИЧНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ У БЮДЖЕТНИХ ЗАКЛАДАХ СТАРОКОСТЯНТИНІВЩИНИ

13 вересня 2018 року / 146 переглядів

12 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Олега Борикіна відбулась навчальна семінар-нарада "Впровадження системи енергоменеджменту", метою якої було проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо створення системи моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, культури та охорони здоров’я Старокостянтинівського району. Учасникам продемонстровано покрокову інструкцію та обговорено переваги впровадження системи енергоменеджменту у бюджетних закладах району.

"Перевага енергоменеджменту полягає у можливості постійно відслідковувати витрати енергетичних ресурсів, внесення даних у програмний продукт та прийнятті управлінських рішень щодо їх ефективного використання", – наголосив заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін.

Посадовець зазначив, що при початковому етапі впровадження систем енергоменеджменту без капіталовкладень можна досягти від 5% до 8% економії енергоресурсів. Скорочення енергоспоживання сягне 20% за рахунок налагодження енергоефективної експлуатації об’єктів.

Енергетичний менеджмент включає в себе набір заходів, спрямованих на економію енергетичних ресурсів: моніторинг енергоспоживання, розробку енергетичних бюджетів, аналіз існуючих показників як основи складання нових бюджетів, розроблення енергетичної політики, планування нових енергозберігаючих заходів тощо.

З метою забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів у бюджетній сфері району, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 року №732-р "Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах" у Старокостянтинівському районі впроваджено програмний продукт "Енергоплан" й у тестовому режимі розпочато моніторинг для подальшого аналізу ефективності використання енергоносіїв та оптимізації обсягів енерговитрат.

Пошук
До уваги громадян
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Вересень 2018    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода