Використання коштів державного фонду регіонального розвитку на постійному контролі влади

Використання коштів державного фонду регіонального розвитку на постійному контролі влади

11 вересня 2018 року / 696 переглядів

10 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Фесун спільно із заступником голови райдержадміністрації Олегом Борикіном відвідали Старокостянтинівську центральну районну лікарню.

Очільник району ознайомився з ходом проведення капітального ремонту приміщення інфекційного відділення медичного закладу, який здійснюється за кошти державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Інфекційне відділення надає спеціалізовану медичну допомогу хворим району та міста. Проведення капітального ремонту відділення дасть змогу медичному закладу виконувати свою пряму функцію у відповідності до санітарно-епідеміологічних вимог та забезпечить комфорт і затишок для пацієнтів.

Під час зустрічі із головним лікарем Старокостянтинівської центральної районної лікарні Володимиром Стіхарєвим та керівником підрядної організації Ігорем Москаленком голова райдержадміністрації Сергій Фесун наголосив на важливості якості виконуваних робіт з проведення капітального ремонту приміщення інфекційного відділення із дотриманням запланованих термінів. "Одним з головних пріоритетів держави є забезпечення надання якісних медичних послуг населенню", – зазначив голова районної державної адміністрації.

Також, голова районної державної адміністрації Сергій Фесун обговорив з головним лікарем Володимиром Стіхарєвим питання благоустрою прилеглої території медичного закладу, підготовки до опалювального періоду, забезпечення продуктами харчування та продовження роботи із покращення матеріально-технічного забезпечення лікарні.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода