3 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника

3 вересня в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося свято Першого дзвоника

3 вересня 2018 року / 1 309 переглядів

У 2018-2019 навчальному році 33 школи гостинно відчинили двері 2664 учням району. Цьогоріч за парти сяде 249 першокласників, які будуть навчатися за новою, 12-ти річною програмою.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун взяв участь у святкуванні Першого дзвінка у Сахновецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він привітав учнів та вчителів із початком нового навчального року. Звертаючись до учнів Сергій Никанорович наголосив, що запорукою успіху в житті є якісна освіта, тож потрібно максимально використовувати час перебування у школі, щоб здобути найбільшу цінність для себе - знання. Він побажав педагогічному та учнівському колективам щасливого навчального року, гарних досягнень, взаєморозуміння та натхнення. Подякував педагогічному колективу за кропітку працю.

У вітальному слові голова адміністрації зазначив, що районна влада приділяє значну увагу розвитку галузі освіти, зміцненню матеріально-технічної бази навчальних закладів. Свідченням цього є капітальний ремонт їдальні Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів вартість якого становить близько 1 мільйон 400 тисяч гривень. Також у цей святковий день голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, спільно із головою районної ради Михайлом Яснюком вручили директору школи Адамчук Надії Василівні сертифікат на комплект нових столів для їдальні. Сергій Никанорович висловив вдячність Сахновецькій сільській раді та керівництву фірми «Кернел», які приймають активну участь у зміцненні матеріально-технічної бази навчального закладу. Саме їх коштом в цьому році проведено ремонт фасаду та облаштування прилеглої території школи.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода