У першу неділю вересня  - День підприємця

У першу неділю вересня - День підприємця

31 серпня 2018 року / 648 переглядів

У першу неділю вересня згідно з Указом Президента України відзначається День підприємця.

Запровадження свята на державному рівні є яскравим свідченням визнання високого статусу підприємців – успішних та енергійних людей, які піклуються не лише за добробут власної родини. Своєю працею й активною позицією вони прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів, створюють робочі місця, наповнюють бюджети, запроваджують корисні суспільству інновації.

Напередодні Дня підприємця в обласній державній адміністрації відбулися урочистості. Найкращі привітання адресувалися ініціативним та соціально відповідальним людям, що працюють на користь громади краю, втілюють продуктивні підприємницькі ініціативи, сприяють економічному зростанню нашої держави.

З привітальними словами до усіх присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

Вадим Миколайович відмітив, що саме підприємці сприяють зниженню рівня безробіття, формують стабільне джерело доходів бюджетів, насичують споживчий ринок вітчизняними товарами та послугами для задоволення потреб населення, забезпечують соціальну стабільність місцевих громад.

Голова облдержадміністрації побажав підприємцям області натхнення у реалізації власних задумів та ініціатив, невичерпної енергії та впевненості у власних силах та вручив відзнаки обласної державної адміністрації.

Приємно відзначити, що серед нагороджених і наш земляк – директор приватного сільськогосподарського підприємства "Криниця" Коцюк Володимир Володимирович.

Підприємство успішно працює на території Пеньківської сільської ради та надійно закріпилося на ринку сільськогосподарської продукції. За період роботи Коцюка В.В. відбувалися позитивні зміни: збільшено кількість робочих місць, нарощувались обсяги виробництва, освоєно нові ринки збуту продукції, акцентовано увагу на соціальній складовій розвитку виробництва.

Володимир Володимирович веде активну громадську діяльність. Неодноразово брав участь у нарадах, конференціях з питань сільського господарства. Надає матеріальну благодійну допомогу хворим діткам, підтримує бійців, які захищають територіальну цілісність нашої держави.

У переддень професійного свята хочемо вшанувати усіх підприємців Старокостянтинівщини. Висловлюємо кожному з вас глибоку вдячність за те, що у непростих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви сприяєте економічному процвітанню району і покращенню добробуту наших мешканців.

Щиро бажаємо витримки, оптимізму і мужності, рішучості і наполегливості, економічної та соціальної стабільності, невичерпної наснаги, вдалих угод та надійних партнерів. Нехай кожна започаткована Вами справа буде прибутковою і успішною. Вагомих здобутків та нескінченної ділової енергії для реалізації бізнес-проектів. Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

Відділ економічного розвитку, промисловості та інфраструктури райдержадміністрації

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Листопад 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Погода
Архів
Листопад 2019 (18)
Жовтень 2019 (19)
Вересень 2019 (20)
Серпень 2019 (25)
Липень 2019 (26)
Червень 2019 (20)