Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулось розширене засідання колегії районної державної адміністрації

30 серпня 2018 року / 690 переглядів

Заступник голови районної державної адміністрації Олег Борикін провів розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

На порядку денному колегії розглянуто питання:

  1. Про стан підготовки освітніх закладів району до початку нового 2018-2019 навчального року.
  2. Про ефективність використання земель водного фонду району.
  3. Про організацію роботи щодо зменшення суми заборгованості по податках і платежах на території району.
  4. Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у ІІ кварталі 2018 року.

По першому питанню виступив начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чернега. Він зазначив, що на 1 вересня мережа навчальних закладів району складатиме 33 загальноосвітніх школи, з них 5 – ЗОШ І ступеня, 19 закладів даватимуть повну загальну середню освіту, 9 – школи І-ІІ ступенів. Всього у 2018-2019 навчальному році за парти сяде 2725 учнів, з них 254 першокласники. Мережа дошкільних навчальних закладів складає 28 одиниць.

В період з 16 по 22 серпня комісією по прийому навчальних закладів до нового навчального року здійснено об’їзд усіх навчальних закладів району, що засвідчено актами готовності навчальних закладів до роботи в новому 2018-2019 навчальному році та актами готовності котельного обладнання до роботи в осінньо-зимовий період.

Проведено зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. Значний обсяг робіт проведено господарським способом, а саме: у Староостропільському НВО проведено ремонт актової зали, проведена реконструкція сцени, заміна лінолеума - 110 м2, проведено оздоблення внутрішніх стін. Фінансування проводилось за рахунок спонсорів. У Пашковецькому НВК за кошти Пашковецької сільської ради виконано роботи по оздобленню фасаду школи, проведено благоустрій території (укладено плитку-бруківку 310 м2), за спонсорські кошти завезено металопрофіль у Малочернятинську школу для перекриття даху. Роботи проводяться господарським способом. За ініціативи ДП "Старокостянтинівське лісове господарство" у Самчиківській ЗОШ І-ІІІ ст. облаштовано кабінет шкільного лісництва, закладено дендропарк з навчальною метою та для покращення дизайну прилеглої території. Облаштовано дві класні кімнати у Лажівській ЗОШ II-III ст. Проведено поточний ремонт покрівлі В.Чернятинської ЗОШ І-ІІІ ст., замінено дощату підлогу площею 50 м2 у Воронковецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Завершується виконання робіт підрядним способом по капітальному ремонту харчоблоку Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. Проведено ремонт покрівлі, замінено шифер на метало-профіль в Староостропільському НВО і Немиринецькій ЗОШ І-ІІІ ст. Відремонтовано котельню Малочернятинської ЗОШ І-ІІ ст. із заміною сантехнічного обладнання та встановленням димової труби. Замінено циркуляційний насос в котельні Григорівської ЗОШ І-ІІІ ст. Введено в експлуатацію будівництво паливної зі встановленими твердопаливними котлами 0,172 Г/кал в Радковецькому НВК. Завершуються роботи по введенню в експлуатацію паливної зі встановленими твердопаливними котлами у Поповецькому НВК.

Завершується проходження експертизи робочого проекту по "Капітальному ремонту частини будівлі корпусу №2 Бутовецької ЗОШ" (облаштування приміщення під харчоблок). Розроблено робочий проект по капітальному ремонту покрівлі Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст., підготовлено технічну документацію для реєстрації проекту в Держбудінспекції. Фінансування робіт буде проводитись за кошти Мінрегіонбуду. Розроблено робочий проект по "Капітальному ремонту: утеплення фасадів будівлі Миролюбненської ЗОШ". Фінансування об’єкта буде проводитись за кошти районного бюджету. Проведено коригування робочого проекту по реконструкції ДНЗ "Пізнайко", розпочато тендер на закупівлю. Розроблено робочий проект по капітальному ремонту покрівлі харчоблоку та утеплення приміщень, фасадів харчоблоку та спортивної зали Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст. Вже отримано позитивний висновок на проект Держбудекспертизи. Готується технічна документація для реєстрації в Держбудінспекції та взяття дозволу на початок робіт.

Завершується виготовлення проектно-кошторисної документації по "Капітальному ремонту покрівлі та утеплення фасадів будівлі Пеньківського НВК "Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад".

Проводяться роботи по виготовленню проектно-кошторисної документації по встановленню обладнання для дистанційного обліку газу навчальних закладів на газовому опалені. При потребі 566 т.вугілля планується до 1 вересня 2018 року завезти 100% палива.

Щорічно проводяться роботи по виконанню протипожежних заходів, а саме: проведено вогнезахисне оброблення дерев’яних конструкцій корпусів ПЗОВ "Калинівка", а також проведено вогнебіозахисне оброблення дерев’яних конструкцій Староостропільського НВО та Немиринецької ЗОШ І-ІІІ ст. Проведено роботи по монтажу пристроїв блискавкозахисту будівлі Староостропільського НВО.

Ведеться цілодобове спостереження за протипожежним станом об’єктів за допомогою пульта централізованого протипожежного спостереження через GSM-канал. Щорічно проводиться технічне обслуговування пожежної сигналізації ПЗОВ "Калинівка", а також заміри опору ізоляції електромережі та електроустановок. По закладах освіти проводяться заміри опору ізоляції електромережі та електроустановок. Щорічно проводиться планове технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників. Планується провести просочення дерев’яних конструкцій закладів освіти вогнезахисними сумішами при виконанні ремонтних робіт покрівлі харчоблоку Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст., навчального закладу Миролюбненської ЗОШ І-ІІІ ст. та покрівлі Пеньківського НВК. Заплановано проведення навчання по цивільному захисту та пожежній безпеці відповідальних осіб. За кошти місцевого бюджету заплановано закупити вогнегасники на суму 26,5 тис. грн.

Проведено роботи по державній перевірці розрахункових приладів котельного господарства: повірку 9 лічильників газу та 5-ти коректорів. Здійснено технічне обслуговування 146 вогнегасників.

Здійснено технічне обслуговування 22 шкільних автобусів. Автобуси технічно справні для підвезення до місць навчання і додому вихованців ДНЗ, учнів та педагогічних працівників.

По другому питанню доповів начальник управління агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів районної державної адміністрації Володимир Васильович Бурлаков. На території Старокостянтинівського району нараховується 1053,39 га земель водного фонду під ставками, загальна кількість ставків 186.

Згідно даних матеріалів сільських голів району на даний час в користування (оренду) передано 118 водойм загальною площею 1,300 га для рибогосподарських потреб.

Найбільше земельних ділянок водного фонду передано в оренду на території Великомацевицької сільської ради 13, Вишнопільської – 11, Миролюбненської – 16, Огіївської – 11, Чорнянської – 9.

Терміни дії договорів оренди від 5 до 49 років.

Передача в оренду земельних ділянок водного фонду здійснюється в порядку відведення. Відповідно статті 122 Земельного кодексу України орендодавцем водних об’єктів, розташованих на території області, що надаються у користування на умовах оренди у межах населених пунктів, є сільські, селищні та міські ради, за межами населених пунктів – Хмельницька обласна державна адміністрація.

Водні об’єкти за межами населених пунктів надаються у користування на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою (статті 135 – 139 Земельного кодексу України, стаття 51 Водного кодексу України), органами, що здійснюють розпорядження земельними ділянками під водою (водним простором) згідно з повноваженнями, визначеними Земельним кодексом України, відповідно до договору оренди, погодженого з територіальним органам Державного агентства водних ресурсів України.

Проблемними питаннями пов’язаними із ефективним використанням земель на сьогоднішній день залишаються використання земель водного фонду без оформлення правовстановлюючих документів, з договорами оренди, терміни дії яких закінчилися.

Про організацію роботи щодо зменшення суми заборгованості по податках і платежах на території району доповіла начальник Старокостянтинівського відділення Красилівської ОДПІ Марія Василівна Коломієць. Впродовж січня-липня 2018 року державною фіскальною службою вжито комплекс організаційних та практичних заходів для реалізації завдань щодо контролю за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати платежів до бюджету.

За січень-липень 2018 року до Зведеного бюджету району мобілізовано 110,3 млн.грн. податків і обов’язкових платежів, виконання прогнозних показників з надходження коштів становить 106,1%.

У порівнянні з січнем-липнем 2017 року надходження до зведеного бюджету зменшились на 86,3 млн.грн., або темп росту склав 56,1 відсоток. До державного бюджету з початку року мобілізовано 37,9 млн.грн., виконання планових показників становить 101,9%. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року надходження зменшились на 108 млн.грн., темп росту склав 26%.

Зменшення надходжень до зведеного та державного бюджетів пов’язано з тим, що основне бюджетоутворююче підприємство району ТОВ "Енселко Агро" наказом Державної фіскальної служби України від 26.09.2017 року №632 включено до Реєстру великих платників податків на 2018 рік.

Після включення платника податків до Реєстру великих платників податків та отримання повідомлення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику, про таке включення, платник податків зобов'язаний стати на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано Реєстр.

ТОВ "Енселко Агро" з січня 2018 року має основне місце обліку як платник податків в Офісі великих платників податків у місті Києві.

До місцевого бюджету з початку року мобілізовано 72,4 млн.грн. платежів, виконання розрахункової бази забезпечено на 108,7%. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року платежів надійшло на 21,7 млн.грн. більше, або темп росту склав 142,6%.

Найбільшу питому вагу в складі надходжень по району місцевого бюджету становить податок з доходів фізичних осіб 57%, (надходження 41,23 млн.грн.), плата за землю 24% (17,4 млн.грн.), єдиний податок 17,3% (12,5 млн.грн.).

Позитивну динаміку надходжень податків та зборів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року забезпечено по всіх бюджетоформуючих платежах, крім акцизного податку.

Податковою службою здійснюються заходи щодо забезпечення своєчасної сплати поточних податкових зобов`язань, проте податковий борг (без врахування банкрутів) станом на 01.08.2018 року становить 1686 тис.грн.

Податковий борг (без врахування банкрутів) станом на 01.01.2018 року становив 1997 тис.грн.

Впродовж січня-червня 2018 року за рахунок вжитих заходів забезпечено скорочення податкового боргу по Старокостянтинівському району на 311 тис.грн.

У І півріччі 2018 року стягнуто в рахунок погашення податкового боргу до місцевого бюджету по Старокостянтинівському району 653,7 тис.грн. (квартирно-експлуатаційний відділ м.Хмельницький).

Найбільшими боржниками є:

- квартирно-експлуатаційний відділ м.Хмельницький (134,4 тис.грн.) - в І півріччі стягнуто в рахунок погашення податкового боргу по КЕВ м.Хмельницький 653,7 тис.грн.;

- ДП "СГЦР "Поділля" (286,5 тис.грн.) - платник податків за неосновним місцем обліку, позови про стягнення боргу задоволено;

- ПП "Агрофірма Махаринці" (72,4 тис.грн.) - передано матеріали для направлення позову до суду про стягнення податкового боргу. У 1 півріччі погашено 25,8 тис.грн., при цюму утворився новостворений борг.

У загальній сумі борг фізичних осіб становить 947,9 тис.грн., з них найбільші боржники:

- ФОП Петрук О.М. - 202 тис.грн.- позов про стягнення податкового боргу на розгляді в суді;

- земельний податок з фізичних осіб – 124,9 тис.грн.

Впродовж січня-червня 2018 року направлено податкові вимоги 14 новоствореним боржникам, з них по 10 борг повністю погашено. Забезпечено погашення податкового боргу з боргу, який рахувався станом на 01.01.2018 року по 5 підприємствах.

За рахунок вжитих заходів та співпраці з головами сільських рад забезпечено скорочення податкового боргу по земельному податку з фізичних осіб на 42,5 тис.грн.

Проте, у серпні проведено нарахування земельного податку за 2018 рік, суми якого значно збільшились в порівняння з 2017 роком з 407 тис.грн до 2518 тис.грн., в результаті податковий борг по земельному податку з громадян збільшився станом на 27.08.2018 року на 2037,3 тис.грн. (станом на 01.08.2018 року 125 тис.грн., станом на 27.08.2018 року 2162,3 тис.грн.).

Найбільший приріст податкового боргу за рахунок не забезпечення сплати поточних грошових зобов`язань земельного податку з громадян допустили:

Вишнопільська сільська рада – 621 тис.грн.

Коржівська сільська рада – 268,2 тис.грн.

Ладигівська сільська рада – 212 тис.грн.

Сахновецька сільська рада – 114 тис.грн.

Староостропільська сільська рада – 96,3 тис.грн.

Заборгованість по єдиному соціальному внеску по суб`єктах господарювання Старокостянтинівського району станом на 01.08.2018 року становить 570,7 тис.грн.

Найбільший боржник ПП "Агрофірма Махаринці" 49,7 тис.грн.

Проводиться робота з керівниками підприємств щодо недопущення ними заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Платникам, які допустили заборгованість з єдиного соціального внеску, надсилають (вручають) вимогу про сплату боргу (недоїмки).

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Координаційний центр з надання правової допомоги
УНАС.NEWS
До уваги громадян

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 23.12.2019 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Інвестиційний атлас надрокористувача

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Серпень 2020    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Погода
Архів
Серпень 2020 (3)
Липень 2020 (51)
Червень 2020 (44)
Травень 2020 (58)
Квітень 2020 (77)
Березень 2020 (59)