Сергій Фесун привітав освітян Старокостянтинівщини із початком нового навчального року.

Сергій Фесун привітав освітян Старокостянтинівщини із початком нового навчального року.

30 серпня 2018 року / 616 переглядів

29 серпня відбулось засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, на якому розглянуто питання про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2017-2018 навчальному році та завдання на 2018-2019 навчальний рік.

У засіданні колегії взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, голова районної ради Михайло Яснюк.

Сергій Фесун привітав освітян із початком нового навчального року, подякував за сумлінну працю, любов до підростаючого покоління та побажав миру, злагоди, благополуччя, успіхів на освітянській ниві.

Також очільник району наголосив, що розвиток галузі освіти є одним із пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації. В цьому році вдалося зберегти мережу навчальних закладів, виділяються кошти з районного бюджету на покращення матеріально-технічної бази шкіл та дошкільних установ. "Завдання влади – зробити все, щоб діти у сільській місцевості мали усі можливості для отримання якісної освіти. – Наголошує Сергій Фесун. - І результати цьогорічного ЗНО, в яких учні Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів показали найкращі результути серед учнів Хмельниччини, засвідчують те, що ми рухаємося у правильному напрямку."

Учасники педагогічної колегії заслухали доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергія Чернеги, у якій було проаналізовано розвиток освітянської галузі району за 2017-2018 навчальний рік – діяльність дошкільної ланки освіти, середньої школи, позашкільної освіти, кількісні та якісні показники проходження учнями навчальних закладів району ДПА та ЗНО, результати їх участі в олімпіадах та конкурсах різних рівнів, досягнення вихованців шкіл у науково-дослідній роботі, здобутки вихованців ДЮСШ. Також здійснено аналіз роботи усіх методичних об'єднань та груп, найкращих педагогічних здобутків, гурткової роботи та професійної майстерності вчителів, систему виховної роботи.

Пошук
До уваги громадян
Центр надання адмінпослуг
Я маю право
Все про субсидії
Зразки заяви про призначення субсидії, декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії та інструкції про порядок заповнення.

Переглянути детальну інформацію

Роз'яснення щодо отримання субсидій.

Переглянути детальну інформацію

Калькулятор розрахунку субсидії

Калькулятор розрахунку субсидії

До уваги громадян

П Е Р Е Л І К ЗАХИСНИХ СПОРУД – ПРОТИРАДІАЦІЙНИХ УКРИТТІВ (ПРУ), ЯКІ РОЗМІЩЕНІ НА ТЕРИТОРІЇ СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ СТАНОМ НА 1.01.2018 РОКУ

Переглянути детальну інформацію

Основні заходи Старокостянтинівської райдержадміністрації заплановані на наступний тиждень

Переглянути детальну інформацію

Старокостянтинівський міськрайонний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у Хмельницькій області

Переглянути детальну інформацію
Телефон довіри
З метою забезпечення виконання завдань, передбачених Законом України "Про запобігання корупції", вважаються телефоном довіри облдержадміністрації контакти: (0382) 65-00-87,
email: stop_korupzia@ukr.net
Про відомі факти вчинення корупційних діянь посадовими особами повідомляти на "телефон довіри"
Влада проти корупції
З метою виконання завдань щодо протидії корупції, забезпечення вирішення конфліктних питань громадянами в районних органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування при отриманні ліцензій, спеціальних дозволів або будь-яких інших послуг у земельній сфері, у сфері медичного обслуговування тощо, при зволіканнях у виготовленні документації державними службовцями, а також при безпосередньому зіткненні з фактами здирництва та хабарництва, просимо звертатися на телефон "довіри" районної державної адміністрації 3-15-69.
Отримав субсидію - бережи енергоресурси!
Я МАЮ ПРАВО! Про проект
Я МАЮ ПРАВО! Я зміг захистити свій бізнес! Зможеш ...
Я МАЮ ПРАВО! Я захистила свої права! Якщо будеш ді ...
Я МАЮ ПРАВО! Я маю право на безоплатну правову доп ...
Інтерактивна карта

Інтерактивна карта регіональних/міських програм відшкодування частини відсотків/суми за кредитами для населення та ОСББ (ЖБК) на утеплення

Інтерактивна інвестиційна карта

Інтерактивна інвестиційна карта з енергоефективності та відновлювальної енергетики України - UA MAP

Зміни одне життя

Зміни одне життя

Календар
    Травень 2019    
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Погода